Sklopivi bicikli za odrasle 7 brzina
Uvod u proizvod
| Gears | 25KM/h -40KM/h |
| Materijal okvira | Aluminijum |
| Wheel Size | 20" |
| voltaža | 60V |
| Napajanje | Lithium Battery |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Kapacitet baterije | 10,4 AH |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-K{1}}A |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Max Speed | >50km/h |
| Obrtni moment | 60-70 Nm |
| Vrijeme punjenja | 1~3 sata |
| Položaj motora | Central Motor |
| Položaj baterije | Rear Carrier |
| Ime proizvoda | 750w Snow Ebike |
| Prednja viljuška | 20*4.0 motorne sanjke ulje žuta prednja viljuška za amortizaciju |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Centralna osovina | Pet kanala 100*175 |
| Neto težina | 36kg |
| električna mašina: | 350W-1000W žbica točak |
| Nastavak putovanja: | 60km |
| Boja | Podrška prilagođavanju |
| Veličina gume: | 20Fat guma 4.0 inča |
| Baterija | 48V 15Ah litijumska baterija |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Kako bi se osigurala sigurnost robe, naša kompanija će robu prvo umotati u pamučne jastučiće, a zatim je upakovati u kartone kako bi osigurala sigurnost robe kupcima |
| Luka | Chongqing Guangzhou Ningbo Shanghai |
| Supply Ability | 1000000000 komada/komada mjesečno |

Predstavljamo naše sklopive bicikle za odrasle 7 brzina – vrhunsku fuziju dizajna, performansi i svestranosti prilagođene modernim putnicima i entuzijastima u avanturama. Prepun funkcija koje daju prednost snazi, prilagođavanju i izdržljivosti, ovaj sklopivi bicikl obećava neusporedivo iskustvo vožnje.

Sklopivi bicikli za odrasle 7 brzina nude širok spektar prilagođavanja, omogućavajući vam da odaberete boju koja odgovara vašem stilu. Srce ovog motocikla leži u njegovom motoru – robusnom motoru s krakovima od 350W-1000W koji osigurava uzbudljiv raspon brzina od 25KM/h do 50KM/h. Sa litijumskom baterijom od 48V10.4A možete krenuti na putovanja u dužini od 40 kilometara sa jednim punjenjem, obezbeđujući i efikasnost i dugovečnost.

Napravljen za udobnost i performanse, bicikl ima specijalizirani set posuda i cijev sjedišta od legure aluminija. Specijalne gume 20*4.0 za električna vozila, zajedno sa proširenim dizajnom gume za snijeg otporne na habanje, obećavaju optimalnu vuču i izdržljivost. Horizontalna ručka i okvir od aluminijumske legure doprinose laganoj strukturi bicikla, olakšavajući lako sklapanje i transport.

Sklopivi bicikli za odrasle 7 brzina mogu se pohvaliti visokokvalitetnim pogonom, uključujući polugu od aluminijumske legure, Shimano TX50 mjenjač, Shimano ZT50 stražnji mjenjač i Shimano 7-brzinski slobodni točak. Ova kombinacija osigurava besprijekorne promjene brzina i glatko iskustvo vožnje. Specijalni lanac za zaštitu od rđe 120-odjeljka za električna vozila dodaje izdržljivost, obećavajući dugovječnost čak i u različitim uvjetima vožnje.

Sigurnost je najvažnija, a ovaj sklopivi bicikl je opremljen specijalizovanim mehaničkim disk kočnicama za prednja i stražnja električna vozila. Vodootporni konektori, ručica kočnice za isključivanje i funkcija upravljanja farovima tri u jednom povećavaju sigurnost i funkcionalnost. Bicikl također ima tri načina vožnje – čisto električni, električni pomoćni pogon i vožnju na ljudski pogon – pružajući fleksibilnost za različite preferencije vožnje.

Sklopivi bicikli za odrasle 7 brzina nisu samo način prijevoza; to je izraz stila i funkcionalnosti. Uz povoljnu cijenu zbog tvorničke direktne prodaje, ovaj sklopivi bicikl postaje atraktivan i ekonomičan izbor za one koji traže dinamično i ekološki prihvatljivo rješenje za putovanje na posao. Raspitajte se i naručite sada da iskusite slobodu, brzinu i prilagođavanje koje ovaj sklopivi bicikl donosi u vaše svakodnevne vožnje i avanture. Poboljšajte svoje iskustvo putovanja na posao već danas!
Popularni tagovi: Sklopivi bicikli za odrasle 7 brzina, Kina sklopivi bicikli za odrasle sa 7 brzina proizvođači, dobavljači, tvornica, электр велосипед өсөн тәгәрмәс, электр велосипед өсөн һабаҡ, юл электрик велосипед, электр велосипед өсөн торба, нуль эмиссиялы электрик велосипед, электр велосипед өсөн шок абсортибы
Sljedeći: Sklopivi električni bicikl za odrasle
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








