24-inčni bicikl
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | čelika |
| Gears | 24 Brzina |
| Fork Suspension | Da |
| Wheel Size | 20" |
| Materijal okvira | čelika |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | čelika |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Širina gume | 2 |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-JBZF |
| Bruto težina | 15.9 |
| Neto težina | 11.3 |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.4 |
| Kapacitet opterećenja | 100kg |
| OEM | OEM logotip kupca |
| Ime proizvoda | KID20 |
| Veličina | 10.5 |
| Kočnice | RS, kabel-pull Disk kočnica+HS1 disk (160/160) |
| Poluga mjenjača | EF{0}}S |
| Volume | 0.2m³ |
| MOQ | 1PCS |
| Garancija | 3 godine |
| Konkurencija | brdski biciklizam |
| Kvaliteta | 100% zagarantovano zadovoljstvo |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1.Material: Kartonski paket i plastična folija paket, kartonski paket izvana. 2. Veličina: 140cm*75cm*20cm. 3.komad: Jedan bicikl u jednom kartonu 4. Veličina kontejnera: 290 kom u 40HQ kontejner. 120 komada u 20HQ kontejner. |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 115X22X69 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.900 kg |


Krećite se po raznim terenima sa samopouzdanjem, zahvaljujući podebljanoj prednjoj vilici koja apsorbuje udarce, pružajući glatku i kontrolisanu vožnju. Spoljne gume nisu samo podebljane za povećanu izdržljivost, već su takođe dizajnirane da ponude optimalnu vuču, obezbeđujući sigurno prianjanje na putu. Dopunjuju ove karakteristike elegantne naplatke od legure aluminijuma, koje doprinose i estetici i ukupnoj snazi bicikla.


Sigurnost se susreće s inovacijama uz uključivanje vrhunskih svjetala, poboljšavajući vidljivost u uvjetima slabog osvjetljenja. Osvetlite svoj put sa samopouzdanjem, bilo da krstarite gradskim ulicama ili uživate u noćnoj avanturi. Prednje i zadnje disk kočnice dodatno naglašavaju sigurnost, pružajući pouzdanu i brzu snagu kočenja za poboljšanu kontrolu i bezbrižnost.

Popularni tagovi: 24-inčni bicikl, Kina 24-inčni bicikli proizvođači, dobavljači, tvornica, Bicikli za djevojčice, Dječji bicikli sa 18 inčnim točkovima, Odvojiva električna dječja dječja dva kotača, Bicikli visokog krajnjeg djece, Posebni promotivni bicikli mladih, Bicikl za mlade sa značajkama rasvjete
Sljedeći: Dječji brdski bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





