Bicikli za 14-godišnjake
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | 7'21 Single Speed |
| Wheel Size | 12 14 16 18 20 |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Dvostruka V kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Čelik |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-TT |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 12kg |
| Neto težina | 10 kg / različite veličine |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.2 |
| Kapacitet opterećenja | 200kg |
| Ime proizvoda | Kineski jeftini dječiji bicikl iz 2021 |
| Ključne riječi | Kineski jeftini dječiji bicikl iz 2021 |
| Boja | Boja se može prilagoditi |
| Kočnice | Disc Brake |
| Okvir | Hi-ten Steel |
| Vrsta kotača | 12'14'16'18'20'22 inča točkovi sa krakovima ili jedan kotač |
| Kategorija | Debeli bicikl za odrasle, bicikl za snijeg, brdski bicikl za brdski bicikl fatbike |
| OEM | OEM logotip kupca |
| Certifikat | ISO9001 CE |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1kom/karton ili prema zahtjevima kupca. |
| Luka | TIANJIN PORT |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 100X29X50 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.000 kg |
| Supply Ability | 10000 kartona/kartona po četvrtini |


Poboljšavajući iskustvo vožnje, naša 38-podebljana prednja viljuška upija udarce, garantirajući glatko i kontrolirano putovanje po raznim terenima. Visoko elastično pamučno udobno sjedalo od mat kože dodaje dašak luksuza vožnji, omogućavajući tinejdžerima da uživaju u produženim biciklističkim sesijama bez kompromisa po udobnosti.


Kvalitet je najvažniji, a naši bicikli za 14-godišnjake imaju zapečaćeni donji nosač za smanjeno trenje i povećanu izdržljivost. Proširene i zadebljane noge ruleta u obliku ribe osiguravaju stabilnost i kontrolu, dajući mladim jahačima samopouzdanje da istražuju svoju okolinu.


Pristupačnost je ključna, a naša direktna prodaja u fabrici nudi povoljnu cenu za ove bicikle bogate funkcijama. Pozivamo upite i narudžbe, pozdravljamo roditelje i tinejdžere kako bi iskusili savršen spoj stila, udobnosti i performansi. Oslobodite duh avanture s našim biciklima za 14-godišnjake, gdje svaka vožnja postaje nezaboravno putovanje prema nezavisnosti i istraživanju.
Popularni tagovi: bicikli za 14-godišnjake, Kina bicikli za 14-godišnjake proizvođači, dobavljači, tvornica, балалар өсөн неон кейеме’ велосипед, сабый велосипед, балалар велосипедына керпек, балалар велосипед, ике тәгәрмәсле балалар өсөн крыло, велосипедта йөрөү өсөн балалар өсөн велосипед
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





