Dječji bicikl 18-inčni dječji bicikl
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Fork Suspension | Da |
| Kočioni sistem | Mehanička disk kočnica/Hidraulična kočnica |
| Wheel Size | 700c,23c,25c,28c |
| Gears | 21 Brzina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HBJB-JB{1}}T8 |
| Širina gume | 26*2.6" |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Vrsta okvira | Potpuno otporan na udarce okvir |
| Tip pedale | Obične/aluminijske pedale |
| Kapacitet opterećenja | 200kg |
| dužina (m) | 1.8 |
| Neto težina | 15kg |
| Bruto težina | 17kg |
| Sistem promene brzine | Shimano/ ltwo /Microshift |
| Kočioni sistem | mehanička disk kočnica/hidraulična kočnica |
| Wheel | točak sa žbicama/točak sa nožem |
| Materijal okvira | visokokarbonski čelik |
| Pedal | PVC/legura pedala |
| Prednja viljuška | 38 zadebljana viljuška za prigušivanje |
| Tire | Guma11 |
| Lanac | lanac za pozicioniranje |
| Tower wheel | pozicioniranje toranj kotača |
| Detalji o pakovanju | karton |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 136X21X73 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 15.000 kg |


38-prednja viljuška sa zadebljanom cijevi postavlja osnovu za stabilnu i sigurnu vožnju, osiguravajući da se mladi biciklisti sa sigurnošću mogu kretati različitim terenima. Uparen sa zadebljanim gumama visokog sadržaja, ovaj bicikl garantuje odličnu vuču, omogućavajući djeci da istražuju s lakoćom, istovremeno podstičući povjerenje u svoje biciklističke sposobnosti.


Stil se susreće sa funkcionalnošću sa aluminijumskim dvoslojnim ravnim T glodanim lučnim naplatkom, sa ukrasima u boji koji dodaju živahan dodir biciklu. Unutrašnjost boje visokog sjaja ne samo da poboljšava ukupnu estetiku već i osigurava dugovječnost, otpornost na habanje i habanje kako bi bicikl izgledao svježe i privlačno.


Pristupačnost je ključna, a naša fabrička direktna prodaja nudi povoljnu cijenu, čineći ovaj dječji bicikl prepun funkcija dostupnim roditeljima koji traže pouzdanu i jeftinu opciju. Pozivamo vas da se raspitate i naručite, omogućavajući vašem djetetu da se upusti u bezbrojne avanture s biciklom koji neprimjetno spaja sigurnost, udobnost i stil. Prihvatite radost istraživanja iz djetinjstva i aktivne igre s našim 18-inčnim dječijim biciklom, gdje je svaka vožnja korak ka njegovanju ljubavi prema aktivnostima na otvorenom i zdravom, aktivnom načinu života.
Popularni tagovi: dječji bicikl 18-inčni dječji bicikl, Kina dječji bicikl 18-inčni dječji bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, велосипедта йөрөү өсөн балалар өсөн велосипед, балалар велосипед, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта шорты, баланың ике тәгәрмәсле өсөн һыу шешә тотҡаһы, балалар өсөн балсыҡ һаҡсыһы, сабый велосипед
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







