Električni bicikl za odrasle
Uvod u proizvod
| Gears | 21 Brzina |
| Materijal okvira | Čelik |
| Wheel Size | 26" |
| voltaža | 48V |
| Napajanje | OLOVO-KISELINSKI AKUMULATOR |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Kapacitet baterije | 16,7 Ah |
| Ostali atributi | |
| Obrtni moment | 70-80 Nm |
| Vrijeme punjenja | 1~3 sata |
| Položaj motora | Motor sa stražnjom glavčinom |
| Položaj baterije | Rear Carrier |
| Širina gume | 1.95, 2.125 |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | TJFSD-F01 |
| Raspon po snazi | >60 km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Tire | 1.95 |
| Viljuška | Viljuška |
| Vrsta kotača | Spoked Wheel |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| ručka | SM Alloy |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Guma i zračnica | 24/26/20*1.95/2.125 Crna guma |
| Prilika | Plaža |
| Volume | 0.2m³ |
| Detalji o pakovanju | SKD ili CKD od aluminijskih felgi rocker mini bmx bicikli za bmx, mini bmx stunt performanse bicikl bicikl na rasprodaji, veleprodaja prilagođeni bmx freestyle 20 |

Predstavljamo naš električni bicikl za odrasle, savršen spoj vrhunske tehnologije, elegantnog dizajna i vrhunskih performansi. Napravljen sa preciznošću, ovaj bicikl obećava neuporedivo iskustvo vožnje kako za entuzijaste tako i za one koji putuju na posao.

U svojoj srži, bicikl se može pohvaliti robusnim, ali laganim okvirom od legure aluminijuma od 275 17-inča, koji sadrži unutrašnje kablove za čist i aerodinamičan izgled. Prednja viljuška je opremljena potpuno aluminijumskom hidrauličnom tehnologijom za apsorpciju udaraca, koja osigurava glatku vožnju čak i na zahtjevnim terenima. Ergonomski dizajn se nastavlja sa BT cevnim upravljačem i kovanim drškom od legure aluminijuma, pružajući odličnu kontrolu i upravljivost.

Udobnost vožnje je najvažnija i zato smo ugradili vrhunsko, plišano sjedalo koje osigurava udobno putovanje, bez obzira na udaljenost. SHIMANO SL-M2000 devetostepeni mjenjač motocikla u kombinaciji sa zadnjim mjenjačem M370 garantuje besprijekorno mijenjanje brzina, omogućavajući vam da se uhvatite u koštac s raznim pejzažima bez napora.
Popularni tagovi: električni bicikl za odrasle, Kina električni bicikl za odrasle proizvođači, dobavljači, tvornica, юл электрик велосипед, түбән углеродлы электрик велосипед, тау электрик велосипед, электр велосипед өсөн концентратор, электр велосипед өсөн һөйләне, электр велосипед өсөн тәгәрмәс
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



