Brdski električni bicikl Fat Tire
Uvod u proizvod
| Gears | 7 Brzina |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Veličina kotača | 20*4" |
| voltaža | 48V |
| Napajanje | Lithium Battery |
| Kočioni sistem | Disc kočnica |
| Kapacitet baterije | 15,6~20 Ah |
| Ostali atributi | |
| Obrtni moment | 60-70 Nm |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | SMT-EB08-3.0 |
| Raspon po snazi | 60 - 90 km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Položaj motora | Motor stražnje glavčine |
| Položaj baterije | Down Tube |
| Vrijeme punjenja | {{0}}sati, DC42V3.0A |
| Max Load | 120kg |
| Instrument | LED svjetlo na LCD panelu, tipka za uključivanje/isključivanje, ručka za regulaciju brzine |
| Max brzina | 25~50Km/h |
| Težina proizvoda | NW 43kg, GW46kg sa pakovanjem |
| Raspon po punjenju | 60~90km |
| Baterija | 48V15.0~20Ah litijumska baterija |
| Snaga motora | 48V1000W motor bez četkica |
| Materijal okvira | Al-Legura |
| Certifikat | CE |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Upakovano u kartonsku isporuku morem |
| Port | NINGBO SHANGHAI YIWU |
| Supply Ability | 10000 kompleta/kompleta mjesečno |

Predstavljamo naš planinski električni bicikl Fat Tire – izuzetan spoj snage, performansi i robusnog dizajna, pomno konstruiran da s lakoćom savlada izazovne terene. Ovaj električni bicikl nije samo vožnja; to je ulaz u uzbudljive avanture, nudeći vozačima besprijekornu mješavinu vrhunske tehnologije i vrhunske izrade za neusporedivo biciklističko iskustvo.

U srcu ovog neverovatnog električnog bicikla leži litijum-jonska baterija velikog kapaciteta 48V 20AH, koja pruža ogroman rezervoar energije za vaša putovanja. Najsavremeniji LCD ekran služi kao vaš komandni centar, nudeći uvid u realnom vremenu u status baterije i metriku performansi, osiguravajući da uvek imate kontrolu nad svojom vožnjom. Uparen sa robusnim motorom sa glavčinom od 1000 W, ovaj bicikl pruža neusporedivu snagu, bez napora vas provodeći kroz izazovne staze i strme uspone.

Punjenje vašeg električnog bicikla nikada nije bilo praktičnije ili efikasnije, zahvaljujući uključenom pametnom punjaču. Uz kompatibilnost u rasponu od AC100-240V ulaza do DC54.6V 3A izlaza, tehnologija pametnog punjenja osigurava brzo punjenje, minimizirajući zastoje i maksimizirajući vaše avanture vožnje.
Popularni tagovi: masna guma brdski električni bicikl, Kina masna guma brdski električni bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, City autoceste E Bicikli, Odrasli 7-stepeni sklopivi bicikli, электр велосипед өсөн һөйләне, Korak preklopivih e-bicikala, электр велосипед өсөн торба, Zimska jahanje e bicikle
Sljedeći: Fat Tire Ebike Folding
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








