Brdski bicikl za početnike
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Materijal viljuške | Čelik |
| Fork Suspension | Da |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Wheel Size | 29" |
| Gears | 24 Brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Širina gume | 29*2.125" |
| Mjesto porijekla | Tianjin, Kina |
| Broj modela | HBMMS-LHJ |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Tip pedale | Obična pedala |
| Kapacitet opterećenja | 100KG |
| Neto težina | 16kgs |
| Bruto težina | 18kgs |
| Okvir | 29" OKVIR OD LEGURA |
| Shifter | 24speed |
| Upravljač | ČELIČNI upravljač, Aluminijumsko držalo |
| Kočnice | Disc Brake |
| Rim | Dvoslojni rub od legure |
| TIRE | 29" *2.125, CRNA GUMA |
| CHAINWHEEL&CRANK | ČELIČNI ED 3-dijelni LANAC&CRANK |
| FREEWHEEL | KINESKI 8-KOMADNI FREEWHEEL |
| PEDAL | ALLOY PEDAL |
| SADDLE | MTB UDOBNO SEDLO |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | (1)SKD 85% 1KOM /1CTN jedan 20fcl može učitati 130kom jedan 40HQ može učitati 380 kom (2)CKD 4kom /1CTN jedan 20fcl može učitati 450kom jedan 40HQ može učitati 1052 kom |
| Luka | Xingang luka -Tianjin |
| Supply Ability | 2000 komada/komada mjesečno |


Naša posvećenost okolišu očituje se u korištenju ekološki prihvatljive elektrostatičke boje, pružajući elegantnu završnu obradu okvira, a minimizirajući naš ekološki otisak. Birajte iz palete više boja kako biste izrazili svoj lični stil, a za one koji traže zaista jedinstven izgled, iskoristite prednosti naših prilagođenih opcija boja kako biste svoj bicikl prilagodili svojim željama.


Sedlajte se za udobnost uz podebljano i udobno sedlo, osiguravajući ugodno iskustvo vožnje čak i tokom dužih izleta. Podebljane gume dodaju dodatni sloj amortizacije i stabilnosti, omogućavajući početnicima da izgrade samopouzdanje dok se nose s novim izazovima na svom biciklističkom putovanju.


Pristupačnost se susreće s kvalitetom uz našu tvorničku direktnu prodaju, nudeći povoljnu cijenu za brdski bicikl za početnike pun funkcija. Pozdravljamo upite i narudžbe, pozivajući vas da se upustite u svoju biciklističku avanturu s pouzdanim i jeftinim pratiocem. Prigrlite uzbuđenje staze, izgradite svoje vještine i stvorite trajne uspomene s našim planinskim biciklom za početnike – gdje je svaka vožnja korak ka ovladavanju vještinom off-road biciklizma.
Popularni tagovi: brdski bicikl za početnike, proizvođači, dobavljači, fabrika u Kini, ҡиммәте өсөн аҡса тау велосипед, Велосипед, тау велосипедында хаҡтарҙы кәметергә, экономиялы тау велосипеды, экономиялы тау велосипед, Тау велосипеды
Sljedeći: Muški brdski bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







