Brdski bicikl muškarci žene
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Materijal viljuške | Aluminijumska legura |
| Fork Suspension | Da |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Wheel Size | 27.5" |
| Gears | 27 Brzina |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Širina gume | 27.5*2.2" |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | FSD-MBZ27.5 |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Tip pedale | Obična pedala |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| dužina (m) | 1.7 |
| Neto težina | 18kg |
| Bruto težina | 16kg |
| Ime proizvoda | Mountainbike |
| Okvir | Aluminijumska legura |
| Veličina | 27,5 inča |
| Kočnice | Disc Brake |
| Logo | Prilagođeni logotip |
| Viljuška | Suspension Fork |
| Stil | Popularno |
| Brzina | 27-brzina |
| Saddle | Udoban |
| Boja | Prilagođena boja |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 85% SKD |
| Port | Tianjin |
| Supply Ability | 3000 komada/komada mjesečno |

Predstavljamo naš svestrani brdski bicikl za muškarce i žene, vrhunac inženjeringa, stila i performansi dizajniran da zadovolji različite potrebe vozača i vozača. Ovaj izuzetni brdski bicikl redefinira iskustvo na otvorenom, kombinujući inovaciju i udobnost za uzbudljivu vožnju na raznim terenima.

Osnova ovog izvanrednog bicikla je njegov novi okvir za unutrašnje kablove od aluminijumske legure, svedočanstvo modernog inženjeringa, koji obezbeđuje savršen spoj snage i laganog dizajna. Kuder amortizer sa prednjom viljuškom koja se zaključava pruža vrhunsko rukovanje i optimalnu udobnost, omogućavajući vozačima da se nose sa neravnim stazama sa samopouzdanjem.

Dizajniran za preciznost i kontrolu, bicikl ima novi 105 bar i aluminijsku osovinu, nudeći stabilno i ergonomsko držanje. Vrhunsko i udobno sjedalo, zajedno sa sjedalom presvučenom aluminijumskom legurom, garantuje sate ugodne vožnje, čak i na izazovnim rutama. Ruipute mehaničke disk kočnice nude moćnu i brzu snagu zaustavljanja, osiguravajući sigurnost tokom strmih spusta i uskih skretanja.
Popularni tagovi: brdski bicikl muškarci žene, Kina brdski bicikl muškarci žene proizvođači, dobavljači, tvornica, Rodno inkluzivne planinske bicikle, Zreli ciklusi izvan terena, Cestovni bicikli veličine odraslih, Legura planinskih bicikala, Zreli planinski bicikli, Odrasli muškarci s traga biciklima
Sljedeći: Urban Mountain Bike
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








