Električni stojeći skuter s 2 kotača
Električni stojeći skuter na 2 kotača dizajniran je za uzbudljivu vožnju, sa LED svjetlima za vidljivost i Bluetooth povezivanje. Sa čvrstim okvirom i neklizajućim nogama, osigurava ravnotežu i stabilnost, idealno za gradska putovanja i zabavne vožnje. Ovaj skuter je spoj tehnologije i stila, dostupan po konkurentnoj cijeni za one koji traže inovativni način prijevoza.
Uvod u proizvod
| Voltage | 36V |
| Sklopivi | NO |
| Raspon po punjenju | 12-20km |
| Max Speed | <30km/h |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Snaga | Ostalo |
| Smart Type | Electronic |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | MBT{0}}CC9LL |
| Vrijeme punjenja | 2-3h |
| Kategorija | Skuter na dva točka |
| Primjenjivi ljudi | Dijete |
| Kapacitet baterije | 21 - 30Ah |
| Prilagodba LOGO-a | Prihvati |
| Prilagodba vanjskog pakovanja | Prihvati |
| Prilagodba uzorka | Prihvati |
| Motor | 350W*2 |
| Baterija prava | 2.4Ah |
| Težina opterećenja | 20-120kg |
| Domet | 8km |
| Bruto težina | 8,5 kg |
| Naziv robne marke: | OEM/ODM |
| Pakovanje i dostava | |
| Luka | Šangaj/jinhua |
| Supply Ability | 1000 komada/komada mjesečno |


NAJBOLJI SISTEM SAMOBALANSIRANJA - ugrađeni inercijski sistem dinamičke stabilizacije vam omogućava kontrolu. Hoverboard skuter stabilizira vozača, kontrolira ravnotežu i kretanje za sigurno, stabilno i zabavno iskustvo vožnje


SIGURNO shvaćamo sigurnost - Hoverboard šalje upozorenja ako jurite ili vozite po nesigurnim površinama kako biste mogli usporiti i izbjeći nezgode. LED svjetla na obje strane hoverboarda dodaju vidljivost svakom vozaču kada je to najvažnije
Popularni tagovi: Električni samostojeći skuter na 2 kotača, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica električnih stajaćih skutera na 2 kotača, велосипед кассетаһы, балалар өсөн түшәк кәрәк, тирмәләр, балалар өсөн балсыҡ һаҡсыһы, электр велосипед өсөн торба, велосипед коленеты
Sljedeći: Žiro skuter na 2 kotača
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti


