Prijenosna ograda za bebe
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Pakovanje poštom: | Y |
| primjena: | Kućna kancelarija, dnevna soba, spavaća soba, bebe i deca, hotel, stan, poslovna zgrada, bolnica, škola, tržni centar, sadržaji za slobodno vreme, supermarket |
| Stil dizajna: | francuski |
| Materijal: | Plastika |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla: | Zhejiang, Kina |
| Vrsta: | Igraonica |
| Naziv robne marke: | DAODEBAO |
| Broj modela: | ABST-W02(14+2) |
| Certifikat: | EN71 |
| 40'HQ: | 357 |
| N.W/G.W: | 15,9/18 kg |
| Dobna grupa: | 6 mjeseci - 3godine |
| Veličina proizvoda: | 149*187 cm |
| Veličina kartona: | 79x37x65cm |
| Funkcija: | Zabava i zaštita |
| Značajka: | Sigurnosno odvojivo preklapanje |
| luka: | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Sposobnost nabavke: | 100000 kompleta/kompleta mjesečno |

Predstavljamo našu prijenosnu ogradu za bebe – revolucionarni prostor za igru dizajniran s fleksibilnošću, sigurnošću i divnom estetikom na umu. Ova igraonica nije samo skučeno područje; to je platno za maštu i istraživanje vašeg djeteta, koje nudi beskrajne mogućnosti za igru, učenje i porodično povezivanje.

Jedna od istaknutih karakteristika naše prijenosne ograde za bebe je njen svestrani dizajn. Možete bez napora kombinovati panele u kvadratne, pravougaone ili šestougaone oblike, omogućavajući vam da kreirate različite veličine prostora za igru prilagođenih potrebama vašeg deteta i dostupnoj veličini sobe. Ova prilagodljivost osigurava da vaše dijete ima dovoljno prostora za kretanje, promovirajući njegove motoričke vještine, prostornu svijest i društvene interakcije.

Sigurnost nam je na prvom mjestu, a naša ograda za igru je opremljena čvrstim dnom sa gumenim čepovima. Ove gumene čašice pružaju izvanredno prianjanje, držeći ogradicu sigurno na mjestu na različitim površinama. Ovo osigurava da se vaše dijete može igrati i istraživati bez rizika da se ogradica pomjeri ili prevrne. Kapija za bebe u prostoru za igru djeluje kao nježno sputavanje, omogućavajući vašem mališanu da slobodno puzi i istražuje, istovremeno osiguravajući njegovu sigurnost

Praktičnost je u srcu našeg dizajna. Ogradica se može lako sklopiti kada se ne koristi, pretvarajući je u kompaktnu veličinu koja zauzima minimalno prostora. Ova funkcija za uštedu prostora omogućava vam da zgodno odložite ogradu, osiguravajući da vaš dnevni boravak ostane bez nereda i organiziran.
Popularni tagovi: prijenosna ograda za bebe, Kina prijenosna ograda za bebe proizvođači, dobavljači, tvornica, Велосипед, Трицикл, электр скутеры промоушен, электр велосипед өсөн һабаҡ, электр велосипед өсөн клапан, велосипед эйәре
Sljedeći: Igraonica za dječaka
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





