Baby Buggy
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Is Foldable | Da |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO/OEM |
| Broj modela | HLF-JH968 |
| Materijal | Oxford |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Nosivost | 20KG |
| Dobna grupa | 0-6 mjeseci, 0-3 godina, 6 mjeseci - 3 godina |
| Ime proizvoda | prijenosna dječja kolica za putovanja |
| Veličina proizvoda | 102*81*41cm |
| N.W/G.W | 11,2 kg/13 kg |
| Veličina paketa | 75*30*55cm/kom |
| 20GP/40HQ | 210kom/560kom |
| Logo | Prilagođena dječja kolica s logotipom |
| Funkcija | Sistem putovanja |
| Feature | Sklopiva kolica za jednu sekundu |
| Upotreba | Dnevni život Nosilica za bebe na otvorenom |
| Točkovi | Funkcija apsorpcije udara |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1 Svaki komad upakovan u plastičnu vrećicu, 1 kom upakovan u karton |
| ctn veličina:75*30*55cm/kom | |
| NW/GW:.11.2kg/13kg | |
| Luka | Luka Tianjin/Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |
U srži ove buggyja je okvir od avionske aluminijske legure, koji kombinuje izdržljivost sa laganom strukturom. Ovo osigurava čvrstu osnovu koja može izdržati svakodnevnu upotrebu, dok lagani dizajn doprinosi lakoći manevrisanja, omogućavajući roditeljima da se bez napora kreću kroz različita okruženja.
Laka navigacija omogućena je funkcijom orijentacije prednjeg točka, što omogućava neometano manevrisanje u različitim smjerovima. Kočnice prednjih i stražnjih kotača pružaju preciznu kontrolu, osiguravajući sigurnost vaše bebe tokom zaustavljanja i prijelaza.
Povoljna cijena, zahvaljujući našem tvorničkom modelu direktne prodaje, čini Baby Buggy pristupačnim izborom za roditelje koji traže visokokvalitetnu kolicu bogatu funkcijama bez kompromisa u pogledu pristupačnosti.
Popularni tagovi: baby buggy, Kina baby buggy proizvođači, dobavljači, tvornica, балалар өсөн монополия, балалар өсөн шахмат, ҡалаҡ балалар өсөн, балаларҙың һауыт-һабаһы, балалар өсөн купальник, балалар өсөн бирсәткәләр
Par: Travel System Baby
Sljedeći: Najbolja kolica za bebe
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






