6 Month Walker
Uvod u proizvod
| Is Foldable | NO |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-512 |
| Materijal | plastika |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Nosivost | 15kg |
| Dobna grupa | 0-3 godina |
| Ime proizvoda | Pusher 3 u 1 muzička igračka hodalica za bebe vožnja na automobilu |
| Boja | Crno plava, crvena, zelena |
| Funkcija | muzički, lagani itd. |
| Točkovi | 6 Wheels |
| Dob | 6~18 mjeseci |
| Težina utovara | 30kgs |
| Visina | podesivo |
| Veličina kartona | 72*62*49,5 cm |
| Paket | 6pcs/ctn |
| N.W./G.W | 19kg/20kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Međunarodni standardni paket, 6 kom/karton |
| Luka | tianjinxingang |
| Supply Ability | 2000 komada/komada mjesečno 2.4GHz daljinski upravljač vožnja autom sa MP3 otvorenim vratima izabrana za djecu |


Izrazite svoj stil uz 6-Month Walker, dostupan u tri šarmantne boje: tamnoplava, travnata zelena i svijetlo crvena. Ove nijanse su pažljivo odabrane kako bi dodale dašak živahnosti u svijet vaše bebe. Ali to nije sve – razumijemo važnost personalizacije, a boja se može prilagoditi vašim jedinstvenim preferencijama, osiguravajući da se hodalica neprimjetno integrira u okruženje za igru vaše bebe.


Zabava je ključna karakteristika 6-Month Walkera, sa muzičkom funkcijom koja dodaje melodičnu zvučnu podlogu koracima vaše bebe. Ova slušna stimulacija poboljšava iskustvo hodanja, pretvarajući ga u predivno putovanje zvukom i pokretom. Kako bi se osiguralo da je svaki korak udoban, hodalica dolazi sa podebljanim jastukom za sjedište, pružajući ugodno mjesto za odmor i podršku vašoj bebi tokom igre.
Popularni tagovi: Šestomjesečni hodalica, Kina 6 mjeseci hodalica proizvođači, dobavljači, tvornica, Dječji šetači, Novorođenče, Dojenče za hodanje, Прамма Уокер, Šetač za 6 mjeseci star, Walker kolica
Sljedeći: Igračke za hodanje za 6 mjeseci
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




