Toddler Balance Bike 2 Year Old
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 10" 12" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | V kočnica prednjeg i stražnjeg kotača |
| Materijal oboda | čelična legura |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Xingtai, Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XXKL-HP1208 |
| Bruto težina | 3,8 kg |
| Neto težina | 3,2 kg |
| Tip pedale | Ostale pedale |
| dužina (m) | 1.2 |
| Kapacitet opterećenja | 70kg |
| Naziv proizvoda | Dječji balans bicikl |
| Materijal | Environment Friendly |
| Veličina | 12 14 16 20 inča OEM |
| Saddle | Udoban |
| Tire | Guma Air Guma / EVA guma / Plastična guma |
| Starost | Djeca od 1-5 godina |
| Boja | Višebojni, OEM |
| Stil | Najbolji bebi bicikl |
| Aplikacija | Biciklizam na otvorenom/na cesti |
| OEM&ODM | Prihvaćeno |
| Detalji o pakovanju | 2pc/ctn, SKD 85% , Prihvatite prilagođeno pakovanje |
| Luka | Tianjin luka ili luka |
| Supply Ability | 3000 kompleta/kompleta mjesečno |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Naš dječji balans bicikl od 12 inča dizajniran je da raste s vašim djetetom. Sjedište se može lako podesiti između 12"-15" kako bi se prilagodilo njihovoj visini, osiguravajući udobno i personalizirano iskustvo vožnje
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Naš dječji bicikl za ravnotežu bez pedala je savršen alat koji pomaže vašem djetetu da razvije svoje vještine ravnoteže i koordinacije. Naučivši balansirati i upravljati bez upotrebe kotača za treniranje, steći će samopouzdanje i biti bolje pripremljeni za vožnju tradicionalnog bicikla
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐥𝐞: Izrađena od visokokvalitetnih materijala vaga od samo 2 kg.6 kg. lb, olakšava vašem djetetu da jaše i korača. Može izdržati grubu svakodnevnu upotrebu, osiguravajući dugotrajno uživanje vašem mališanu
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Dječji gurajući bicikl ima gume od EVA pjene otporne na probijanje i protiv klizanja koje osiguravaju glatku i stabilnu vožnju na bilo kojem terenu i opremljenom sigurnosnom podlogom za čelični okvir. i udobnost. Rotirajući upravljač za 360 stepeni sprečava povrede bebe
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Sa svojim ergonomskim dizajnom i intuitivnim kontrolama, naš 12-inčni dječiji bicikl za ravnotežu bit će pametan poklon za vaše dijete. Uživat će satima igre na otvorenom dok razvijaju osnovne vještine jahanja i uživaju
Popularni tagovi: dječji balans bicikl 2 godine, Kina dječji balansni bicikl 2 godine star proizvođači, dobavljači, tvornica, коммутер электрик велосипед, экологик яҡтан таҙа йорт хайуандары менән тәьмин итеү, ҡиммәте өсөн аҡса тау велосипед, балалар велосипеды өсөн ултырғыс ҡапҡасы, велосипед кассетаһы, балалар простынялары
Sljedeći: Bicikl bez ravnoteže pedala
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



