Najbolji dječji električni automobil
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 0 do 24 mjeseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | DLS-X7 |
| baterija | 12V ili 24V |
| motor | 555*2 |
| Boja | crvena, žuta |
| Veličina proizvoda | 75*61*58 cm |
| Veličina kartona | 130*58*83cm |
| N.W. | 23.8KG |
| G.W. | 27.7KG |
| QTY/40HQ | 260 kom |
| daljinski upravljač | 2.4 G Daljinski upravljač |
| Ime proizvoda | Dječiji inženjerski automobil |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | jedan u kartonu |
| Luka | Tianjin luka ili bilo koja luka |
| Supply Ability | 6000 kompleta/kompleta mjesečno |

Predstavljamo našu "simulaciju električnog bagera za djecu", inovativno i impresivno iskustvo vožnje osmišljeno da rasplamsa maštu mladih graditelja u nadolazećim godinama od 3 do 8 godina. Ova simulacija električnog bagera nije samo igračka; to je dinamično putovanje koje kombinuje realistične karakteristike sa bezbednošću i zabavom za zaista zanimljivo vreme igre.

Ovaj sve-u-jednom buldožer i bager nudi izvanredna putovanja na više terena od 360 stepeni, omogućavajući vašem mališanu da s lakoćom istražuje svaki kutak svog prostora za igru. Mogućnost okretanja na licu mjesta i rotirajuća operativna platforma pružaju autentično iskustvo iskopavanja, podstičući osjećaj avanture i razvoj vještina.


Simulirani bager gusjeničar može se pohvaliti patentiranim dizajnom koji osigurava neklizajuću površinu otpornu na habanje sa snažnim prianjanjem. Pokrećena motorom velike snage i sistemom dvostrukog pogona, ova simulacija električnog bagera pruža robusne performanse koje odražavaju snagu i funkcionalnost pravog građevinskog vozila.

Kontrola je na dohvat ruke vašeg djeteta s višefunkcionalnom integracijom upravljanja, koja nudi Bluetooth povezivanje za poboljšano iskustvo igranja. Funkcija ranog obrazovanja lagane muzike dodaje razigrani dodir, kombinujući zabavu sa učenjem dok vaše dijete upravlja svojim mini građevinskim vozilom.

Raznovrsnost je ključna za USB/MP3 interfejs, omogućavajući vašem detetu da uživa u svojim omiljenim melodijama tokom svojih avantura iskopavanja. 2.4G jedan-na-jedan Bluetooth daljinski upravljač pruža dodatni nadzor, osiguravajući sigurno i kontrolirano iskustvo igranja.

Funkcije podešavanja brzine u tri brzine, sporog pokretanja i sporog zaustavljanja zadovoljavaju različite nivoe vještina, prilagođavajući kako početnicima tako i iskusnijim operaterima. Elektronski gas daje dašak realizma, omogućavajući vašem djetetu da s lakoćom kontrolira brzinu.
Praktičnost se susreće sa igrom uz uključivanje rezervne kutije za alate, poboljšavajući maštovito iskustvo igre. Sigurnosni pojas u dvije tačke osigurava sigurnost vašeg djeteta, pružajući bezbrižnost roditeljima tokom građevinskih avantura njihovog mališana.
Uz povoljnu cijenu koja odražava i kvalitetu i dostupnost, simulacija dječijeg električnog bagera dostupna je za upit i naručivanje putem naše tvorničke direktne prodaje. Odabirom ovog proizvoda ulažete u kvalitetan, realističan i zabavan dodatak repertoaru za igru vašeg djeteta.
Ne propustite priliku da unesete radost i uzbuđenje u svijet vašeg mališana. Dobro došli da se raspitate i naručite simulaciju električnog bagera za djecu danas i neka građevinske avanture počnu sigurnošću, stilom i inovacijom!
Popularni tagovi: najbolji dječji električni automobil, Kina najbolji proizvođači električnih automobila za djecu, dobavljači, tvornica, балалар өсөн уйынсыҡ машиналар ., балалар өсөн музыкаль уйынсыҡтар, балалар өсөн плюш уйынсыҡтар, Электр автомобилдәре 8 йәшлектәр өсөн, балалар өсөн зоопарк хайуан уйынсыҡтары, балалар өсөн уйынсыҡ йөк машиналары
Sljedeći: Automobili za djecu
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






