Djeca Motocikl Tricikl
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BEJ{0}}SL |
| Baterija | 6V4AH*2 |
| Motor | 540*1 |
| Vrijeme punjenja | 6-9 sati |
| Opterećenje proizvoda | 60 kg |
| Neto težina | 11,5 kg |
| Funkcije | rano obrazovanje, priča, muzika, USB, MP3 utičnica, LED svjetlo |
| veličina | 105*40*57CM |
| Pogon proizvoda | single drive |
| Naziv proizvoda | Dječji električni motocikl tricikl |
| Točkovi | 2 kotača/3 kotača |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 2023 Dizajn Baby Motorbike Baterija Plastic Motocikl Vožnja na automobilu Električni Mini Djeca Djeca Cross Bikes |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 94X31X55 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 11.500 kg |

Predstavljamo Dječji motocikl tricikl, savršen spoj sigurnosti, stila i zabave dizajniran da pruži mladim vozačima od 2 do 6 godina uzbudljivo i sigurno iskustvo vožnje. Ovaj tricikl se ističe inovativnim stabilnim dizajnom karoserije na tri točka, nudeći glatku i sigurnu vožnju za avanture vašeg mališana.

Sigurnost ima prednost u all-inclusive karoseriji automobila, osiguravajući siguran i zaštićen prostor za vaše dijete. Stabilnost dizajna na tri točka promoviše ravnotežu i samopouzdanje, omogućavajući vašem djetetu da uživa u sigurnoj i ugodnoj vožnji. Opcija za samostalnu vožnju i daljinsko upravljanje dodaje svestranost, nudeći roditeljima pogodnost vođenja putovanja svog djeteta kada je to potrebno.


Udobnost je najvažnija sa povećanim i udobnim sjedištima, koja pružaju udoban i ergonomski raspored sedišta za vašeg mladog vozača. Hladna svjetla integrirana u tricikl povećavaju njegovu vizualnu privlačnost, stvarajući uzbudljivu atmosferu za igru. Zajedno sa muzikom za rano obrazovanje, ovaj tricikl postaje impresivno senzorno iskustvo, stimulirajući i vid i zvuk za vaše dijete.

Dominantan izgled tijela dodaje dašak stila triciklu, čineći ga izuzetnim dodatkom za vrijeme igre vašeg djeteta. Uz više boja koje možete izabrati, možete odabrati savršenu nijansu koja odgovara željama vašeg djeteta, omogućavajući mu da se vozi sa stilom.
Naša posvećenost pristupačnosti ogleda se u povoljnim cijenama dječjeg motocikla tricikla. Iskoristite našu fabričku direktnu prodaju i raspitajte se sada da osigurate ovu divnu vožnju za svoje dijete. Odabirom ovog proizvoda ulažete u kvalitetan, moderan i zabavan dodatak repertoaru za igru vašeg djeteta.
Ne propustite priliku da unesete radost i uzbuđenje u svijet vašeg mališana. Dobro došli danas da se raspitate i naručite Dječji motocikl tricikl i neka avanture na tri kotača počnu!
Popularni tagovi: dječji motocikl tricikl, Kina dječji motocikl tricikl proizvođači, dobavljači, tvornica, асыҡ һауала уйынсыҡтар балалар өсөн, балалар өсөн төҙөлөш блоктары, Балалар Электр уйынсыҡ Автомобиль, балалар өсөн экшн уйынсыҡтар, ҡурсаҡ уйынсыҡтары, балалар өсөн зоопарк хайуан уйынсыҡтары
Sljedeći: Automobili Power Wheels
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




