Električni trkaći automobil Djeca Drifting
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | PHXY-RT8009 |
| Ime proizvoda | električna pedala za karting |
| Boja | Crveni |
| Funkcija | Kontrolisano električnom pedalom |
| Motor | 35W*1 |
| Točkovi | 2 Wheels |
| Veličina proizvoda | 74,7*99,8*48,6 cm |
| Veličina kartona | 102*49*32cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1*20HQ:96kom;1*40HQ:247kom |


Uronite u svijet mogućnosti sa snažnim 12V 550 8000RPM*2 motorima koji pokreću ovaj trkaći automobil dinamičnom brzinom i preciznošću. Baterija od 12V7ah osigurava dugotrajno i uzbudljivo vrijeme igre, omogućavajući vašem djetetu da uživa u uzbuđenju kretanja naprijed i nazad, oštrim skretanjima lijevo i desno i uzbuđenju rotacije od 360 stepeni. Pedala gasa pruža autentično iskustvo vožnje, dajući vašem malom trkaču kontrolu nad brzinom i smjerom njihovog putovanja.


Uz povoljnu cijenu, pozivamo vas da se raspitate i naručite direktno iz tvornice. Naša posvećenost ponudi kvaliteta po pristupačnoj cijeni osigurava da radost vašeg djeteta ima izuzetnu vrijednost. Unapredite vrijeme za igru s električnim trkaćim automobilom Children Drifting – gdje se spektar boja, prilagodljivih opcija i uzbudljivih karakteristika spaja kako bi stvorili nezaboravno trkačko iskustvo. Dobrodošli u svijet u kojem se mašta susreće s inovacijama, a svaka vožnja je nova avantura.
Popularni tagovi: električni trkaći automobil za djecu drifting, Kina električni trkaći automobil za djecu drifting proizvođači, dobavljači, tvornica, Балалар Электр дрифт автомобиль, Djeca s gort-om, Djeca na tri kotača električni motocikl, Dječja vožnja na motociklu, Vožnja djece na motociklu, Automobili daljinski upravljač za djecu
Sljedeći: Dječji električni balans bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







