Dječja električna vozila
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | PHXH-JC915 |
| Ime proizvoda | Dječji električni automobil |
| Točkovi | 4 EVA kotača |
| Boja | crvena, crna, bijela, zelena, žuta, plava, ruža crvena |
| Funkcija | Kontrolisano električnom pedalom |
| Baterija | 12V7A |
| Veličina proizvoda | 88*46*51 cm |
| Veličina kartona | 83*52*29 cm |
| G.W/N.W | 9,7/8,3 kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1*20HQ:96kom;1*40HQ:247kom |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 120X52X30 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 30.000 kg |


Postavljanje pozornice za uzbuđenje je dugme za pokretanje jednim dodirom, koje omogućava početak svakog uzbudljivog putovanja bez problema. Funkcija podesive brzine osigurava da vozilo raste s vašim djetetom, prilagođavajući se različitim nivoima vještina i promovišući sigurno i ugodno iskustvo vožnje. Gledajte kako im lica sijaju od oduševljenja kada se bave živopisnom i interaktivnom muzikom, stvarajući multisenzornu avanturu koja svaku vožnju čini nezaboravnom.


Birajte iz bogate palete boja, pružajući priliku vašem djetetu da izrazi svoju ličnost i preferencije. Raznolikost dostupnih boja osigurava da svako vozilo predstavlja jedinstvenu i personaliziranu izjavu, podstičući osjećaj vlasništva i ponosa kod mladog vozača.


Budite sigurni, naša posvećenost pristupačnosti ogleda se u povoljnoj fabričkoj direktnoj prodajnoj ceni. Kvalitet, sigurnost i pristupačnost su u srži naše misije, osiguravajući da ova električna vozila nude izuzetnu vrijednost za porodice koje traže obogaćujuće i zabavno iskustvo igre.

Popularni tagovi: dječija električna vozila, Kina proizvođači električnih vozila za djecu, dobavljači, tvornica, Dječji bager napajanja baterije, Električni ATV za djecu, Inovativni dječji električni bager, Dječja igračka za automobile, Dečiji bageri, Kotači za djecu
Par: Mali dječji motocikl
Sljedeći: Najbolji dječji motocikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





