Dječji motocikl Dirt Bike Electric
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | HEB |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BDQ-6388 |
| Ime proizvoda | Dječji električni motocikl |
| Boja | Crveni |
| Funkcija | Električni daljinski upravljač |
| Točkovi | 3 Wheels |
| Opis | Akumulator za djecu auto |
| Dob | 3-10 godina |
| Veličina proizvoda | 115*50*78 cm |
| MOQ | 2kom |
| Upotreba | dječje igračke |
| Baterija | 12V7AH*1 |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Prema vašim potrebama |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 83X48,5X41,5 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 13.400 kg |

Ukrcajte se u uzbudljivu avanturu s našim električnim biciklom za djecu i motociklom – uzbudljivom vožnjom koja kombinira sigurnost, obrazovanje i čisto uzbuđenje. Dizajnirano sa simuliranim izgledom policijskog motocikla, ovo vozilo za vožnju sigurno će osvojiti mlada srca i maštu.

U osnovi ovog bicikla za prljavštinu je super dugotrajna baterija, koja osigurava produženo vrijeme igre za vaše mališane. Funkcija ranog obrazovanja dodaje obrazovnu dimenziju zabavi, uključujući muziku, upute na engleskom i zanimljive priče koje svaku vožnju pretvaraju u iskustvo učenja.


Osvijetlite put prednjim svjetlom koje ne samo da poboljšava realističan osjećaj već i osigurava sigurno putovanje, čak i tokom avantura u sumrak. Ono po čemu se ovaj motocikl razlikuje je ugradnja policijskog svjetla, zajedno sa ugrađenim alarmnim svjetlima i zvučnim efektima. Gledajte kako se vaše dijete pretvara u malog oficira, patrolira dvorištem s entuzijazmom i radošću.

Razumijemo važnost pružanja dobro zaokruženog, kvalitetnog proizvoda po pristupačnoj cijeni. Povoljna cijena našeg dječjeg motocikla Dirt Bike Electric osigurava da je ova izuzetna vožnja dostupna svim porodicama. Kao tvornički proizvod za direktnu prodaju, imate prednost da se raspitate i naručite direktno od izvora, osiguravajući besprijekorno iskustvo.

Sigurnost, obrazovanje i zabava spajaju se u ovom izvanrednom motociklu, stvarajući nezaboravno iskustvo igre za vaše dijete. Dinamična kombinacija realističnih karakteristika i zanimljivih funkcionalnosti čini ga izuzetnim izborom za roditelje koji traže igračku za vožnju koja nadilazi puku zabavu.

Iskoristite priliku da poboljšate vrijeme igre vašeg djeteta s električnim biciklom za prljavštinu motocikla za djecu. Raspitajte se sada i pustite da se avanture, obrazovanje i zabava odvijaju. Očekuje vas radosno putovanje vašeg djeteta u svijet mašte i istraživanja!
Popularni tagovi: dječji motocikl prljavi bicikl električni, Kina dječji motocikl prljavi bicikl električni proizvođači, dobavljači, tvornica, Djeca električna Go Kart, Klizanje vozila za djecu, Djeca vožnja električnim motociklom, Dječja električna vožnja automobilom, Djeca izvan ceste ATV, балалар өсөн тултырылған хайуандар
Par: Djeca voze motocikl
Sljedeći: Dječja električna vožnja na motociklu
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








