Wiggle Car Ride On
Uvod u proizvod
| Dob | 3 - 6 godina |
| Materijal kotača | Plastika |
| Materijal tijela | Plastika |
| Sklopivi | NO |
| Sjedalo uključeno | Da |
| Wheel Number | Četiri |
| Visina podesiva | NO |
| Max Speed | <3,6 km/h |
| svjetlo uključeno | Da |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-636 |
| Brand Name | swing car |
| Age Range | 5 do 7 godina |
| Boja | bijela, crvena, ružičasta, žuta |
| muzika | Multifunkcionalni muzički plejer |
| Bruto težina | 4,6 kg |
| Neto težina | 4,21 kg |
| Veličina proizvoda | 78*34*45 cm |
| točkovi | Silent wheel |
| Plastic Type | PP |
| Light | LED prednja svjetla |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | JEDAN KARTON ŠEST KOM |
| Luka | tianjin |
| Supply Ability | 10000 komada/komada sedmično |


Konstruirano s posvećenošću održivosti, cijelo tijelo Wiggle Cara je izrađeno od ekološki prihvatljivih materijala, pružajući sigurno i ekološki osviješteno okruženje za igru vašem djetetu. Potpuno omotan dizajn karoserije ne samo da povećava sigurnost već i eliminiše sve praznine, osiguravajući sigurnu i ugodnu vožnju.


Skrivena vrpca na dnu automobila daje praktičan dodir, doprinoseći cjelokupnom elegantnom dizajnu. PU nečujni kotači koji apsorbiraju udarce ne samo da pružaju glatku vožnju bez buke, već i dodaju vizualno privlačan element cjelokupnoj estetici. Okruglo sjedalo, zajedno sa podignutim naslonom, osigurava udobnost i sigurnost Vašeg djeteta, sprječavajući slučajno proklizavanje.

Popularni tagovi: wiggle car ride on, Kina wiggle car ride na proizvođačima, dobavljačima, tvornicama, Baby ljuljačka automobila, Vožnja automobilom na igralištu, Dječji ljuljački automobil, Dječji uvidni automobil, Višenamjenska djeca uvrtanje automobila
Par: Wiggle Ride On Toy
Sljedeći: Lil Rider Wiggle Car
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





