Vrt kamp kolica
Uvod u proizvod
| Mjesto porijekla | kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | JL-FW03J |
| Dimenzije (D x Š x V) | 90/56/99 cm |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Upotreba | Skladištenje |
| Struktura | Mesh |
| Wheel | Na četiri točka |
| Prilagođena podrška | OEM, ODM |
| Ime proizvoda | Kolica za plažu |
| Pakovanje | 1kom/ctn |
| Veličina pakovanja | 79/44/26 cm |
| Boja | Prilagođeno |
| Stil | Morden |
| 40HQ | 1270kom |
| Veličina proizvoda | 90/56/99 cm |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Dobra prodaja 2 stolice od ratana i 1 stol za baštensku garnituru sa smeđom BOX pakovanjem. |
| Luka | NINGBO,KINA |
| Supply Ability | |
| Supply Ability | 800 Set/Set po danu Baštenska stolica |
| Detalji o pakovanju | 1 Svaki komad upakovan u plastičnu vrećicu, a zatim u karton 2 Veličina kartona: 90x60x75cm NW/GW: 10/11,3 kg |
| Luka | Luka Tianjin/Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


Otvorene veličine od 90/56/99 cm, kapaciteta 79/44/26 cm, naša kolica za kampovanje u vrtu pružaju dovoljno prostora za vaše baštenske alate, opremu za kampovanje ili bilo koje druge stvari koje trebate za transport. Promišljen dizajn osigurava da možete efikasno organizirati i transportirati svoje osnovne stvari, što ga čini idealnim rješenjem za ljubitelje vrtlarstva i strastvene kampere.


Sa neto težinom od 11 kg i bruto težinom od 12 kg, ova kolica za kampovanje u bašti postižu savršenu ravnotežu između čvrstoće i prenosivosti. Impresivan kapacitet nosivosti osigurava da možete nositi razne predmete bez ugrožavanja performansi, dodajući sloj pogodnosti vašem iskustvu u vrtu ili kampovanju.


Naša posvećenost pružanju kvalitetnih proizvoda po povoljnim cijenama vidljiva je u našem pristupu direktnoj prodaji u tvornici, osiguravajući da dobijete izdržljiva i efikasna vrtna kolica za kampiranje bez narušavanja novca. Dobrodošli da se raspitate i naručite – neka ova svestrana i sklopiva kolica postanu vaš pouzdani pratilac na otvorenom, pojednostavljujući vaše avanture u vrtu i kampiranju s praktičnošću i stilom.
Popularni tagovi: vrtna kolica za kampiranje, proizvođači, dobavljači, fabrika u Kini, салон арендалары, кемпинг ҡорамалдары, кемпинг сәйәхәттәре, йөҙгөстәр, Vanjski proizvodi, йоҡо ҡапсыҡтары
Par: ne
Sljedeći: Sklopiva kolica Vagon Vagon
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







