Vanjski kolica od nehrđajućeg čelika
Uvod u proizvod
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | JL-FW01 |
| Dimenzije (D x Š x V) | 75/44/76 cm |
| Garancija | 3 godine |
| Prilagođena podrška | OEM |
| Naziv proizvoda | Kolica |
| Boja | Prilagođena boja |
| MOQ | 50 komada |
| Težina | 6,2 kg/9,4 kg |
| OEM | Accpet |
| Koristi | Naša vrata |
| Detalji o pakovanju | veličina pakovanja je 58*20*78cm |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 58X20X78 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 10.000 kg |
TEŠKA SKLOPIVA VAGONA – Izrađena od visokokvalitetnih materijala, ova sklopiva kolica su dizajnirana za izdržljivost. Robusni čelični okvir i čvrsta tkanina mogu izdržati stroge uvjete česte upotrebe, s nosivošću do 200 lbs. Napunite ga svom svojom opremom bez brige o kvarovima.


6" UNIVERZALNI PREDNJI TOČKOVI – Ova kolica imaju četiri prevelika točka koja se bez napora kreću bilo kojim terenom, od pijeska preko šljunka do trave. Prednji točkovi se okreću radi poboljšane upravljivosti, što olakšava upravljanje u uskim prostorima.
LAGANO ZA UPOTREBU – Ova sklopiva kolica za namirnice postavljaju se za nekoliko sekundi – nije potrebno sastavljanje! Samo rasklopite, ubacite svoje predmete i spremni ste za polazak. Kada se ne koristi, pogodno se sklapa radi lakšeg skladištenja u vašem prtljažniku ili garaži, zauzima minimalno prostora, savršeno za male stanove.


SVESTRANA UPOTREBA – Idealan za razne aktivnosti, ovaj prijenosni karavan je savršen za vrtlarstvo, obilazak prtljažnika, izlete na plažu, izlete u park i kampiranje. Takođe je odličan za transport opreme na sportske događaje, koncerte i još mnogo toga. Nabavite svoje danas i započnite svoju sljedeću avanturu!
VRHUNSKI PRATNIK ZA KAMPOVANJE – Sa elegantnim dizajnom i vrhunskim karakteristikama, ovaj sklopivi karavan savršen je za ljubitelje vani. Dizajniran za avanturu, pruža sve pogodnosti potrebne za udobno i elegantno iskustvo kampiranja.

Popularni tagovi: vanjska kolica od nehrđajućeg čelika, Kina proizvođači vanjskih kolica od nehrđajućeg čelika, dobavljači, tvornica, янғын һүндереүселәр, Sklopivi kolica na otvorenom, походтар рюкзактары, күп ҡоралдар, тышҡы шестерня, трекинг бағаналары
Sljedeći: Sklopiva vrtna kolica
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







