20-inčni bicikl
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 20" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | NO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-TK |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 14kg |
| Neto težina | 13kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.4 |
| Kapacitet opterećenja | 100KG |
| Ime proizvoda: | Kineska fabrika bicikala isporučuje visokokvalitetni 20 dječji ciklus |
| Kategorija | Dječiji bicikl, dječji bicikl, dječji bicikl sa biciklom, beba |
| Stil | Kineska fabrika bicikala isporučuje visokokvalitetni 20 dječji ciklus |
| Okvir | Visokougljični čelik |
| Boja | Plava, zelena, crvena, narandžasta |
| Veličina | 20 inča |
| Rim | Aluminijumska legura |
| Saddle | udobno |
| OEM | prihvatljivo |
| Feature | Jednostavan za instalaciju za kinesku tvornicu bicikala 20 dječjih ciklusa |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | SKD 85% ili koliko vam je potrebno za STOCK 20" dječiji dječji bicikli za bebe bicikl za bebe/dječiji bicikl za moćne/hladne roze bicikle od 20 inča za djecu |
| Luka | TIANJIN |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


Napravljen s ciljem udobnosti vozača, naš 20-inčni bicikl ima plišano i podebljano sjedalo, osiguravajući da svako putovanje ne bude samo vožnja već i užitak. Bilo da krstarite ulicama u susjedstvu ili istražujete slikovite staze, ovo udobno sjedalo pruža potporu potrebnu za duže vožnje, što ga čini pogodnim i za opuštene izlete i za avanturističke biciklističke poduhvate.


Dostupan u različitim veličinama i bojama, naš 20-inčni bicikl nudi opcije prilagođavanja kako bi se zadovoljile individualne želje. Bilo da se radi o klasičnom i bezvremenskom izgledu ili živoj i odvažnoj izjavi, vozači imaju slobodu odabrati bicikl koji odražava njihov jedinstveni stil. Podrška za prilagođavanje proteže se dalje od estetike, omogućavajući vozačima da dodatno personaliziraju svoje biciklističko iskustvo.


Po povoljnim cijenama i dostupnim putem fabričke direktne prodaje, naš 20-inčni bicikl pruža izuzetnu vrijednost bez kompromisa po pitanju kvaliteta. Upućujemo srdačan poziv da se raspitate i naručite, naglašavajući našu posvećenost pružanju pouzdanog i ugodnog biciklističkog iskustva za vozače svih uzrasta i nivoa vještina. Dobrodošli u svijet biciklističke izvrsnosti s našim bogatim i svestranim 20-inčnim biciklom – gdje se udobnost, sigurnost i prilagođavanje spajaju za neusporedivu avanturu vožnje.
Popularni tagovi: 20-inčni bicikl, Kina 20-inčni proizvođači bicikala, dobavljači, tvornica, сабый велосипед, балалар өсөн неон кейеме’ велосипед, балалар өсөн балсыҡ һаҡсыһы, балалар велосипеды өсөн ултырғыс ҡапҡасы, балалар велосипеды, ике тәгәрмәсле балалар өсөн рефлексив жилет
Sljedeći: Dječiji bicikl 16 inča
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




