Bicikli za 13-godišnjake
Stranica Bicikli za 13-godišnjake predstavlja kolekciju dizajniranu da zadovolji potrebe mladih adolescenata koji ulaze u tinejdžerske godine. Ovi bicikli balansiraju sigurnost, udobnost i stil, opremljeni funkcijama kao što su štitnik lanca za sigurnost, sjedalo koje apsorbira udarce za udobnost na neravnim terenima i dodatnim praktičnim elementima poput korpe i okvira stražnjeg sjedišta za udobnost. Napravljene su od laganog kućišta za jednostavnu upotrebu, posebno za potrebe tinejdžera koji traže nezavisnost i avanturu na svojim biciklističkim putovanjima.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 24" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Čelik |
| Vrsta okvira | Potpuno otporan na udarce okvir |
| Mjesto porijekla | Tianjin |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-YDN |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 25kg |
| Neto težina | 23kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.6 |
| Kapacitet opterećenja | 150KG |
| Naziv proizvoda | električni bicikl/električni planinski bicikl//baterija/EV/PEV/e bicikl/ |
| Kategorija | električni bicikl/električni planinski bicikl//baterija/EV/PEV/e bicikl/ |
| Certifikat | CE / EN71/3CCC/BV |
| materijal | Aluminijska legura/čelik/karbonska vlakna |
| godine | odrasla osoba |
| Logo | OEM ODM |
| Upravljač | aluminijum/čelik/legura magnezijuma |
| Ključne riječi | električni bicikl/električni planinski bicikl//baterija/EV/PEV/e bicikl/ mašinerija |
| Aplikacija | aktivnosti na otvorenom |
| Boja | Prilagođeno |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | SKD ili CKD, za električni gradski bicikl od 28 inča sa korpom i zadnjim nosačem za žene |
| Luka | Tianjin Xingang, Kina, za električni gradski bicikl od 28 inča sa korpom i zadnjim nosačem za žene |
| Supply Ability | 50000 komada/komada mjesečno |


【SMATRA SE SIGURNOM I IZDRŽLJIVOM】 Coaster kočnica čini da se vaš mali zaustavi i lako kontroliše, a zatvoreni štitnik lanca sprječava da se on/ona ozlijedi. Izdržljivi hi-ten čelični okvir je dovoljno pouzdan kao i štit Kapetana Amerike, podržan doživotnom garancijom na okvir.


【RAZMATRA SE LAGANO ZA UGRADNJU】 Bicikl je 85% sastavljen i dolazi sa osnovnim alatima za montažu, samo nekoliko dijelova treba dodati biciklu. Cijeli proces je jednostavan kao da prokuhate zdjelu tjestenine i ukrasite je svojim umakom i začinima.
Popularni tagovi: bicikli za 13-godišnjake, Kina bicikli za 13-godišnjake proizvođači, dobavljači, tvornica, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта шорты, баланың ике тәгәрмәсле өсөн һыу шешә тотҡаһы, балалар велосипед, велосипедта йөрөү өсөн балалар өсөн велосипед, балалар өсөн неон кейеме’ велосипед, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта йөрөү аяҡ кейеме
Sljedeći: 16 inčni bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




