Omladinski bicikl visokog ugljičnog čelika
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 18"20"22 |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | F: stražnja kočnica/R: trakasta kočnica |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Čelik |
| Training Wheels | Da |
| Vrsta okvira | Soft-tail okvir |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-BL |
| Fork Suspension | NO |
| Bruto težina | 9kg |
| Neto težina | 8kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.4 |
| Kapacitet opterećenja | 75kg |
| Ime proizvoda | Dječji bicikl/dječiji bicikl/bebi bicikl |
| Materijal okvira | Visokougljični čelik |
| Tip pedale | Obična pedala |
| Zavarivanje | TIG ili CO2 |
| Kočnice | prednja kočnica sa čeljustima stražnja trakasta kočnica |
| Vrsta kotača | 12 14 16 18 20 sa žbicama |
| Upravljač | Steel Handlebar |
| Viljuška | Suspension Fork |
| Standardna boja | Žuta, zelena, plava, crvena |
| Dob | 2-10+ godina |
| Luka | Tianjin ili bilo koje druge luke ako su vam potrebni Bicikli za bicikl za vožnju djece od 10 11 godina starosti / starinski dječji bicikldječji bicikl |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


Upotreba ekološki prihvatljive tehnologije nano-boja ne samo da poboljšava estetsku privlačnost bicikla, već i naglašava našu posvećenost održivosti. Okvir, obložen ovom naprednom tehnologijom, ne samo da pokazuje elegantan dizajn već i doprinosi smanjenju uticaja na životnu sredinu.


Dostupan u tri raznovrsne veličine - 18-inča, 20-inča i 22-inča - naš omladinski bicikl prilagođava raspon visinama i preferencijama. Raznolikost veličina odgovara različitim starosnim grupama, omogućavajući prilagođeno krojenje za svakog vozača. Višestruke opcije boja, zajedno s opcijom prilagođenih boja, pružaju personalizirani dodir, omogućavajući mladim biciklistima da izaberu bicikl koji odražava njihov jedinstveni stil i osobnost.


Po konkurentnim cijenama i dostupan putem tvorničke direktne prodaje, naš Youth Bicycle High Carbon Steel obećava ne samo obogaćujuće iskustvo vožnje već i nenadmašnu vrijednost. Pozivamo vas da se raspitate i naručite, omogućavajući mladima u vašem životu da prigrle radost vožnje biciklom s biciklom koji daje prednost kvaliteti, sigurnosti i individualnosti. Dobrodošli u svijet uzbudljivih avantura na dva točka!
Popularni tagovi: omladinski bicikli sa visokim ugljičnim čelikom, Kina proizvođači, dobavljači, tvornice za mlade bicikle s visokim ugljičnim čelikom, Biciklistička krema za sunčanje za dječji bicikl, Djevojke bicikli sa visoko ugljičnim čeličnim okvirima, Legura magnezijumske legure bicikl, Premium dječji bicikli, Profesionalni dječji bicikl, Specijalizirani dječji bicikli
Par: Student Bicycle
Sljedeći: Ciklus od 16 inča
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




