Student Bicycle
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 26" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | V Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Vrsta okvira | Potpuno otporan na udarce okvir |
| Širina gume | 26*2.5" |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | KAQ-MK |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 18 |
| Neto težina | 16 |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.7 |
| Kapacitet opterećenja | 160kg |
| Luka | Luka Tianjin ili prema zahtjevu kupca City Bike Modni bicikl za žene OEM Lady Bike dobre kvalitete Ženski bicikl gradski bicikl |
| Supply Ability | 5000 komada/komada sedmično |


Izrazite svoju individualnost sa našim studentskim biciklom, dostupnim u živopisnoj paleti boja za svaki ukus. Ono što izdvaja ovaj bicikl je opcija za prilagođavanje boja, omogućavajući učenicima da personalizuju svoje vožnje i daju izjavu koja rezonuje sa njihovom jedinstvenom ličnošću. Od klasičnih nijansi do smelih i živih nijansi, izbori su raznoliki koliko i učenici koji ih voze.


Kako bismo zadovoljili različite potrebe učenika, naš bicikl je dostupan u različitim veličinama, osiguravajući udobno i prilagođeno pristajanje za svakog vozača. Ova prilagodljivost čini naš studentski bicikl pogodnim za studente svih uzrasta, od mladih vozača do onih koji se kreću po univerzitetskim kampusima. Fleksibilnost veličine ima za cilj da pruži prilagođeno iskustvo vožnje, uzimajući u obzir jedinstvene zahtjeve svakog učenika.

Popularni tagovi: studentski bicikl, Kina proizvođači studentskih bicikala, dobavljači, tvornica, балалар велосипедына керпек, ике тәгәрмәсле балалар өсөн крыло, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта йөрөү аяҡ кейеме, руль тотоп балалар өсөн’ велосипед, балалар велосипеды, велосипедта йөрөү салбары балалар өсөн велосипед
Par: Youth Bike
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




