Child Bike
Dječji bicikl DAODEBAO je prilagođen djeci uzrasta 3-8, nudeći sigurnu i ugodnu vožnju sa visokim čeličnim okvirom i sistemom prijenosa s jednom brzinom. Odlikuje ga veličina kotača od 20" do 26", disk kočnice i nosivost od 150 kg, što osigurava izdržljivost i pouzdanost. S opcijama za gumene gume, EVA ili plastične gume i udobnim sjedalom, ovaj bicikl je dizajniran za upotrebu u ravnici, pružajući stabilno i ugodno iskustvo vožnje bicikla za mlade vozače.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Wheel Size | 20"24"26" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Širina gume | 26*4" |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-HB |
| Fork Suspension | NO |
| Bruto težina | 19KG |
| Neto težina | 18KG |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 130cm |
| Kapacitet opterećenja | 150KG |
| Naziv proizvoda | City Bike |
| Boja | Prilagođeno |
| Logo | Prilagođeni logotip |
| Veličina | 20"24"26" |
| Brzina | Jednobrzinski bicikl |
| Stil | Popularno |
| Tire | Guma Air Guma / EVA guma / Plastična guma |
| Saddle | Udoban |
| Aplikacija | Flatland |
| Materijal | High Steel |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 2pc/ctn, SKD 85% , Prihvatite prilagođeno pakiranje |
| Port | tianjin port |
| Supply Ability | 200 komada/komada godišnje |



Uklonjivi kotači za vježbanje: Za početnike je efikasno instalirati kotače za vježbanje kako bi naučili voziti. Uklonjivi točkovi za treniranje takođe pružaju više vežbe za decu da nauče ravnotežu.
Popularni tagovi: dječji bicikl, Kina proizvođači dječjih bicikala, dobavljači, tvornica, Dječji bicikl sa kotačima za treniranje, Trajni dječji bicikl, Bicikli od legure magnezijuma za djevojčice, Teen Bike, Mladi bicikl za djevojke, Mladi bicikli trajnim čeličnim okvirima
Par: Boys Bicycle
Sljedeći: Kids Bike
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





