Kids Bike
Dječiji bicikl DAODEBAO je dizajniran za djecu uzrasta 3-8, sa izdržljivim čeličnim okvirom, jednobrzinskim prijenosom i disk kočnicama. Dolazi s veličinom kotača 20-inča, podesivim sjedištem i dostupan je u raznim bojama. Ovaj bicikl je idealan za mlade vozače, pružajući sigurno i udobno iskustvo vožnje biciklom s nosivošću od 120 kg.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 20" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | NO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-DSL |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 13kg |
| Neto težina | 12kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.2 |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Stavka | dječiji planinski bicikl |
| Boja | crveno plavo narandžasto ljubičasto ili prilagoditi |
| Veličina | 16 18 20 22 24 inča |
| Brzina | single Speed |
| Okvir i viljuška | čelični okvir, ovjesna viljuška |
| Upravljač | čelika |
| Kočnice | dvostruka disk kočnica |
| Tire | Guma 2.35 |
| Rim | legura aluminijuma |
| Saddle | guma |
| Detalji o pakovanju | 85% SKD 1kom/CTN 45% SKD 1kom/CTN AB 2kom/3kom/4kom/CTN CKD 3KOM/4KOM/CTN PAKET TORBA Niska cijena 2023 Dječji bicikl Dječji bicikl Dječji bicikl Bicikl za bebe Biciklistički bicikl za djecu 12 14 Inch MTB Vtt Brdski bicikl |
| Port | Tianjin luka, Qingdao luka, ili kao zahtjev kupaca |
| Supply Ability | 100000 komada/komada mjesečno dijete planinski ciklus sepeda anak |


Uronite svog mališana u radost vožnje s našim promišljeno dizajniranim dječjim biciklom, koji ima lagani dizajn koji osigurava besprijekorno i divno iskustvo. Funkcionalnost podesive visine dodaje sloj svestranosti, prilagođavajući se stalno promjenjivim potrebama vašeg djeteta u rastu i osigurava optimalnu udobnost i sigurnost.


Ogrnut atraktivnom i živopisnom vanjštinom, naš bicikl nije samo način prijevoza; to je modna izjava na točkovima. Zadivljujući izgled nije namijenjen samo da privuče estetiku mladih jahača, već i da rasplamsa njihovu maštu i njeguje duboko ukorijenjenu ljubav prema istraživanju.


U središtu filozofije dizajna našeg bicikla je cilj njegovanja nezavisnosti. Samostalnim pedaliranjem i upravljanjem djeca njeguju osjećaj autonomije, podižući svoje samopouzdanje i vještine donošenja odluka. Ova novostečena nezavisnost seže dalje od jahanja, pozitivno utječući na različite aspekte njihovog svakodnevnog života.
Popularni tagovi: dječji bicikl, Kina proizvođači dječjih bicikala, dobavljači, tvornica, сабый велосипед, балалар өсөн неон кейеме’ велосипед, балалар өсөн сылбыр һаҡсыһы’ ике тәгәрмәсле, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта йөрөү аяҡ кейеме, плащ балалар өсөн велосипед, велосипедта йөрөү салбары балалар өсөн велосипед
Par: Child Bike
Sljedeći: 3-8 godina Dječji bicikl Dječji bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




