Specijalizirani bicikl za djecu
Specijalizirani bicikli za djecu nude funkcije kao što su podesiva visina, izdržljivost i atraktivan dizajn za poboljšanje motoričkih vještina, nezavisnosti i društvene interakcije. Ovi bicikli su dizajnirani da poboljšaju koordinaciju i snagu mišića, osiguravajući zabavno i sigurno iskustvo vožnje. Prodaju se direktno iz tvornice, kombinuju kvalitet sa pristupačnošću, uz pouzdanu postprodajnu uslugu, što ih čini odličnim izborom za mlade bicikliste.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 24" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Brake Line |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | Da |
| Vrsta okvira | Potpuno otporan na udarce okvir |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-MBTFLD |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 9.5KGS |
| Neto težina | 8.5KGS |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 0.95-1.15m |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl |
| Veličina | 24" |
| Rim | Obruč od aluminijumske legure |
| Fork | Steel Fork |
| Kočnice | ručna kočnica |
| Saddle | Soft Leather |
| Vrsta kotača | 24" zračni točkovi |
| Veličina kotača | 18 20x2.125/2.4 |
| Načini isporuke | More |
| Prednost | Direktna fabrika |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1 komad/karton s engleskim ili zatražite jezični priručnik Sa smeđom kutijom od 5 slojeva ili kutijom u boji |
| Port | Tianjin ili Qingdao |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


OPTIMIZOVANA TEŽINA I GEOMETRIJA. EZ bicikl je smanjen za 20% po težini okvira u odnosu na prosjek. Ekskluzivna geometrija prilagođena djeci daje djeci optimalan položaj za vožnju. S donjim položajem okvira, sedlom i upravljačem podesivim po visini, čak i mala djeca mogu lako dodirnuti tlo i krenuti samouvjereno.


OTKRIJTE VIŠE ZABAVE. Prepoznatljiva boca za vodu "mlaznog motora", simpatično električno zvono, poklopac stabljike, više cool modova na biciklu koji ga čine da se ističe kako bi odgovarao ličnosti svakog EZ bajkera. Tona zabave vam dolazi!

Popularni tagovi: specijalizovani bicikl za decu, Kina specijalizovani bicikl za decu proizvođači, dobavljači, fabrika, Bicikli za devetogodišnjake, Dječji bicikli za mališane, Rog za dječji bicikl za baterije, Dječji bicikl sa disk kočnicama, Legura magnezijumske legure bicikl, Hlače za djecu s dva kotača
Sljedeći: Jeftini dječji bicikli
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



