Off Road električni bicikl
Uvod u proizvod
| Gears | 7 Brzina |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Wheel Size | 26" |
| voltaža | 48V |
| Napajanje | Lithium Battery |
| Kočioni sistem | F&R - Disc kočnica s povlačenjem kabela |
| Kapacitet baterije | 10.5Ah |
| Ostali atributi | |
| Obrtni moment | 60-70NM |
| Vrijeme punjenja | 3~6/H |
| Položaj motora | Motor sa stražnjom glavčinom |
| Položaj baterije | Down Tube |
| Širina gume | 26*4 |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-X5 |
| Raspon po snazi | 40~45km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Ime proizvoda | Električni bicikl sa debelim gumama |
| Boja | Prilagođena boja |
| Snaga motora | 350W (500W/750W za opciono) |
| Max Load | 180kgs |
| Neto težina | 30kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Upakovano u 5-slojni karton |
| Luka | Guangzhou |
| Supply Ability | 800 komada/komada mjesečno |

Izrazite svoju individualnost kroz prilagođavanje raznim bojama dostupnim za vaš električni bicikl za terensku vožnju. Izrađen od lagane, ali robusne legure aluminija, bicikl postiže savršenu ravnotežu između prenosivosti i izdržljivosti, težak je samo 29 kg, dok se može pohvaliti kapacitetom utovara od 150 kg, osiguravajući snagu i stabilnost na vašim terenskim poduhvatima.

Oslobodite snagu unutar motora sa 350W-1000W motorom, opremljenim sa 12G žbicama za poboljšane performanse. 48V10.4A-48V25A litijumska baterija osnažuje vaše putovanje, pružajući impresivan domet od 40 do 80 kilometara. Bilo da krstarite ležernim brzinama 25/sat ili žudite za adrenalinom od 45/sat, Off-Road električni bicikl pruža uzbudljivu i dinamičnu vožnju.

Dizajniran za terenske izazove, bicikl sadrži robustan set ležajeva, Shimano komponente kao što je TX50 mjenjač, ZT50 stražnji mjenjač i 7-slobodni hod, osiguravajući glatke prijelaze brzina na neravnim terenima. Žuta prednja viljuška koja amortizuje udarce i specijalne gume 26*4.0 garantuju udobnu vožnju, apsorbuju udarce i lako se kreću po grubim površinama.
Popularni tagovi: off road električni bicikl, Kina off road električni bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, Sklopivi E bicikli sa punim suspenzijom, Električni bicikli s uklonjivim baterijama, электр велосипед өсөн концентратор, Prijenosni dva kotača E bicikli, Cestovni bicikl sa masnim gumama, электр велосипед өсөн торба
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







