Planinski električni bicikl sa uklonjivom baterijom
Uvod u proizvod
| Gears | 7 Brzina |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Wheel Size | 20" |
| voltaža | 48V |
| Napajanje | Lithium Battery |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Kapacitet baterije | 12,5 Ah |
| Ostali atributi | |
| Obrtni moment | 30-50 Nm |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | DGCS-K7 |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Položaj motora | Motor sa stražnjom glavčinom |
| Položaj baterije | Seat Tube |
| Prednja viljuška | MOZO ovjesna viljuška |
| Tire | Kenda |
| Snaga motora | 48V500W |
| Kontroler | Inteligentni kontroler |
| Gas | Thumb Throttle |
| Display | LCD/LED ekran |
| Baterija | 48V10AH |
| PAS | 1:1 inteligentni sistem pomoći pedalama |
| Domet | 31-60km |
| Certifikat | CE CCC ISO9001 |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 7-slojni dvoslojni karton, Veličina pakiranja: 146*28*70 cm Dostupan prilagođeni paket i logotip |
| Luka | Šangaj i Ningbo |
| Supply Ability | 5000 komada/komada mjesečno |

Doživite vrhunac off-road avanture s našim planinskim električnim biciklom s izmjenjivim baterijama, pionirom u carstvu električnog biciklizma koji neprimjetno spaja snagu, izdržljivost i svestranost. Postavljen na pozadini prilagodljivih boja, ovaj bicikl nije samo način transporta; to je izjava individualnosti.

Izrađen od lagane, ali čvrste legure aluminija, okvir, cijev sjedišta i horizontalna ručka doprinose ukupnoj neto težini od 30 kg, pružajući okretnu vožnju bez kompromisa po pitanju izdržljivosti. Nosivost bicikla od 150 kg osigurava da može primiti vozače različitih veličina, što ga čini idealnim saputnikom za svakog avanturiste.

Opremljen specijalizovanim karakteristikama, uključujući 20*4.0 motorne sanke sa polupaketom za letenje i specijalnu uljnu žutu prednju viljušku koja apsorbuje udarce, ovaj električni bicikl je skrojen za osvajanje neravnih planinskih staza. Shimano TX50 mjenjač, ZT50 stražnji mjenjač i Shimano 7-brzinski slobodni hod nude precizne promjene brzina, poboljšavajući vašu kontrolu i upravljivost.

Sigurnost i funkcionalnost su najvažniji, sa sveobuhvatnim sistemom rasvjete, vodootpornim konektorima i jednosmjernom funkcijom kočionog svjetla u stražnjem svjetlu. Integrirani 12-magnetni senzor brzine osigurava nesmetan prijelaz između tri načina vožnje: Pure Electric, Electric Power Assist i Vožnja na ljudski pogon.
Popularni tagovi: planinski električni bicikl sa uklonjivom baterijom, proizvođači planinskih električnih bicikala s uklonjivom baterijom, dobavljači, tvornica, Aluminijski okvir Električni MTB, Sklopivi e-bicikli za masni gume sa 20-inčnim kotačima, Električni bicikl masne gume, Potpuni ovjes sklopivi električni bicikli sa 26-inčnim kotačima, Električni bicikl od prijenosom, Urban Electric Highway Bikes
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti


