Omladinski brdski bicikl
Youth Mountain Bike je dizajniran za avanturu, sa ojačanim okvirom, širokim gumama koje se prijanjaju za vrhunsku vuču na različitim terenima i sistemom suspenzije prednje vilice za glatku vožnju. Pruža vježbu za cijelo tijelo, poboljšavajući i fizičko i psihičko blagostanje. Ovaj bicikl nudi svestranost za istraživanje van cesta i gradska putovanja, uz posvećenost kvaliteti i postprodajnoj usluzi, osiguravajući povoljnu cijenu i direktan pristup performansama.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 18" 20" 22" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | NO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-MBTLT |
| Fork Suspension | NO |
| Bruto težina | 13,8 kg |
| Neto težina | 12,3 kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1.2 |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Naziv proizvoda | Dječji planinski bicikl bicikl/dječiji MTB bicikl |
| Boja | Bijela, ružičasta, crvena, zelena, plava, ljubičasta, narančasta i tako dalje |
| Stil | Popularno |
| Starost | 3-13 godina djeca |
| Veličina | 18" 20" 22" Dječji brdski bicikl/dječiji MTB bicikl |
| Tire | Zračna guma,gumena cijev,2.35,A/V |
| Saddle | Udoban |
| Okvir | Čelični materijal |
| cijena | fabrička direktna cijena |
| karton | izvoz standard 5 slojeva |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | dječji brdski bicikl Paket: 1 kom/CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / ili prema zahtjevu kupca). Jeftini OEM prilagođeni dječji MTB planinski bicikli za djecu/Bicicleta de montaa Mtb/djeca MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


[Sigurne dvostruke kočnice i zatvoreni lanac]: Osim ručne kočnice, ovaj dječji bicikl je dizajniran sa kočnicom koja je pogodna za malu djecu koja nemaju dovoljno snage da ručno kontrolišu kočnicu. U međuvremenu, zatvoreni štitnik lanca može zaštititi djecu od ozljeda i pružiti sigurnije okruženje za pedaliranje.


[ Sastavljanje bez muke ]: Dolazeći sa 95% unaprijed sastavljenog, naš dječji bicikl treba vam samo nekoliko koraka da ga sastavite. Štaviše, uključeno je i detaljno uputstvo za efikasniju montažu. Nakon podešavanja sjedišta i upravljača na udobnu visinu, djeca su spremna za vožnju kako bi uživali u aktivnostima na otvorenom.


[ Preporučite veličinu ]: bicikl od 14" je pogodan za dječake i djevojčice od 3 do 5 godina; 16" za od 4 do 7 godina; 18" za uzrast od 4 do 8 godina. Napomena: Izmjerite dječji INSEAM i uporedite s VISINOM SEDLA da provjerite može li jahač dodirnuti tlo.
Popularni tagovi: brdski bicikl za mlade, proizvođači, dobavljači, tvornice u Kini, Muška i ženski bicikli traga, Off Road Bikes za muškarce, Svi bicikli za teren za muškarce, Aluminijski okvir izvan cestovnih ciklusa, Biciklizam na terenu za odrasle, Mountain bicikli u pumke
Sljedeći: Najbolji Mtb bicikli
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



