Ograda za dječje igralište
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Pakovanje pošte | Y |
| Aplikacija | Kućni ured, Dnevni boravak, Bebe i djeca, Hotel, Stan, Poslovna zgrada, Bolnica, Slobodno vrijeme, Supermarket, Ostalo |
| Dizajn stil | Moderna |
| Materijal | Plastika |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Igraonica |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | ABST-Y01(12+2) |
| Veličina proizvoda | 150x145 cm (12+2) |
| Veličina kartona | 84x34x67cm |
| N.W/G.W | 14,9/16,5 kg |
| Certifikat | EN71 |
| Funkcija | Zaštita i zabava |
| Vrijeme dostave | 15-25days/20''container-40'container |
| Sample Time | 2-3dana |
| Luka | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Supply Ability | 100000 kompleta/kompleta mjesečno |

Predstavljamo našu ogradu za ogradu za bebe – divan i privlačan prostor dizajniran da njeguje rast, maštu i sigurnost vaše bebe. Sa svojim šarmantnim dizajnom uzorka psa Corgi, ova ograda kombinuje ljupkost s funkcionalnošću, stvarajući očaravajuće okruženje u kojem vaš mališan može istraživati, igrati se i učiti.

Ono što izdvaja našu ogradu za dječju ogradu je njena promišljena inkorporacija obrazovnih elemenata. Svaki panel sadrži niz zanimljivih igračaka pažljivo odabranih kako bi promovirali razvoj mozga vaše bebe i poboljšali vizualnu i taktilnu percepciju. Ove igračke nisu samo razigrani dodaci; oni su alati koji potiču kognitivni rast, čineći igru obogaćujućim i stimulativnim iskustvom za vašeg malog istraživača. Baveći se ovim igračkama, vaša beba uči da hvata, dodiruje i posmatra, podstičući osnovne veštine u ranim fazama razvoja.

Sigurnost nam je na prvom mjestu, a naša ograda za igru pomno je izrađena od sigurnih i netoksičnih materijala. Razumijemo važnost obezbjeđenja sigurnog okruženja za vaše dijete, a naši materijali su odabrani s najvećom pažnjom kako bismo osigurali apsolutnu sigurnost. Kako bi se poboljšala stabilnost, naša ograda ima posebno dizajniranu silikonsku podlogu protiv klizanja. Ova inovativna podloga sprečava neželjeno pomeranje, naginjanje ili nestabilnost, što otežava deci da obore ogradu tokom igre. Uz ovu dodatnu sigurnost, možete biti mirni znajući da je vaša beba zaštićena dok istražuje svijet unutar ograde.

Osim svojih sigurnosnih karakteristika, naša ograda za dječje igralište nudi izuzetan nivo zabave. Pažljivo odabrane igračke, zajedno sa šarmantnim uzorkom psa Corgi, stvaraju privlačnu atmosferu koja plijeni pažnju vaše bebe. Vrijeme za igru postaje divna avantura u kojoj mašta ne poznaje granice, podstičući kreativnost i radoznalost u vašem djetetu.

Ulaganje u našu ogradu za ogradu za bebe znači da svojoj bebi obezbedite prostor koji podstiče učenje, istraživanje i igru u sigurnom okruženju. Prigrlite radost gledanja vašeg mališana kako se bavi svijetom, okružena razigranim šarmom našeg dizajna uzorka psa Corgi i obogaćujućim iskustvima koje nude stimulativne igračke. Pridružite se bezbrojnim roditeljima koji su odabrali našu ogradicu, stvarajući utočište u kojem njihove bebe mogu napredovati, učiti i rasti. Podignite vrijeme igre vaše bebe na nove visine s našom ogradom za dječje igralište – gdje sigurnost susreće kreativnost, a svaki trenutak je korak ka svijetloj i maštovitoj budućnosti.

Popularni tagovi: ograda za ogradu za bebe, Kina proizvođači, dobavljači, fabrika ograde za ogradu za bebe, Bež Playpen, Najbolje igralište za bebe, Lutka Playpen, Velika beba Playpen, Plastična igralište za dvorište ograde, Playpen igračke
Par: Indoor Play Fence
Sljedeći: Sklopiva ograda za bebe
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






