Igračke za hodanje za 9 mjeseci
Uvod u proizvod
| Is Foldable | NO |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM{0}}U |
| Materijal | plastika |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Nosivost | 15kg |
| Dobna grupa | 0-3 godina |
| Naziv proizvoda | Pusher 3 u 1 muzička igračka hodalica za bebe vožnja na automobilu |
| Boja | Crno plava, crvena, zelena |
| Funkcija | muzički, lagani itd. |
| Točkovi | 6 Wheels |
| Starost | 6~18 mjeseci |
| Težina utovara | 30kgs |
| Visina | podesivo |
| Veličina kartona | 72*62*49,5 cm |
| Paket | 6pcs/ctn |
| N.W./G.W | 19kg/20kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Međunarodni standardni paket, 6 kom/karton |
| Luka | tianjinxingang |
| Supply Ability | 2000 komada/komada |
3-PODEŠAVANJE VISINE NA NIVOU: Dizajnirana i za dječake i za djevojčice, ova hodalica ima 3 podesive visine sjedišta za prilagođavanje rastu vaše bebe tokom različitih faza hodanja. Ovaj promišljeni dizajn pomaže u sprečavanju nagnutih nogu tako što vam omogućava da postavite sjedalo na idealnu visinu.
MATERIJAL I DIZAJN PRILAGOĐEN DJECI: Izrađena od visokokvalitetnog, sigurnog PP materijala, ova hodalica ima glatki, zaobljeni dizajn bez oštrih ivica. Ergonomski visoki naslon za leđa od 95 stepeni podržava razvoj kičme, dok se udoban, prozračan jastuk može ukloniti i prati u mašini za lako čišćenje.
Popularni tagovi: igračke za hodanje za 9 mjeseci, Kina igračke za hodanje za 9 mjeseci stare proizvođači, dobavljači, tvornica, Прамма Уокер, Пушчер Уокер
Sljedeći: Bouncer With Wheels
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




