Hodalica za bebe na točkovima
Uvod u proizvod
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-501 |
| Materijal | plastika |
| Materijal okvira | Aluminijumska legura |
| Nosivost | 20kg |
| Dobna grupa | 0-3 godina |
| Ime proizvoda | Pusher 3 u 1 muzička igračka hodalica za bebe vožnja na automobilu |
| Boja | Crno plava, crvena, zelena |
| Funkcija | muzički, lagani itd. |
| Točkovi | 7 Wheels |
| Dob | 6~18 mjeseci |
| Težina utovara | 30kgs |
| Visina | podesivo |
| Veličina kartona | 72*60*60cm |
| Paket | 6pcs/ctn |
| N.W./G.W | 15 kg/16,5 kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Međunarodni standardni paket, 6 kom/karton |
| Luka | tianjinxingang |
| Supply Ability | 2000 komada/komada |
U srcu naše hodalice za bebe je osam univerzalnih točkova, strateški dizajniranih da spreče prevrtanje i obezbede sigurnu i stabilnu platformu za avanture vašeg mališana. Ovi točkovi ne pružaju samo mobilnost već i osnovu za vašu bebu da izgradi samopouzdanje i koordinaciju dok se kreće svetom oko sebe.
Udobnost je najvažnija, a naša hodalica za bebe isporučuje sa plišanim i podebljanim jastucima koji udobno ljuljaju vašu bebu. Kao posvećeni pratilac za bebe koje uče hodati, ova hodalica postaje utočište udobnosti, podstičući vašeg mališana da istražuje sa osjećajem sigurnosti i lakoće. Dizajn omogućava samostalnu igru, dajući vašoj bebi slobodu da sama napravi prve korake, dok odraslima pruža zasluženi trenutak za opuštanje.

Popularni tagovi: Hodalica za bebe na točkovima, proizvođači, dobavljači, fabrika za bebe na točkovima, Kina, Baby walker, Najbolji novorođenčad šetač, Lutka pram walker, Прамма Уокер, Push igračka Walker, Šetač za 6 mjeseci star
Par: Kidly Walker
Sljedeći: Igračke za hodanje za 9 mjeseci
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








