Black Balance Bike
Crni balans bicikl je dizajniran za malu djecu, fokusirajući se na laganu strukturu koja poboljšava ravnotežu i kontrolu. Njegova niska baza osigurava lak pristup djeci, promovišući sigurno i udobno učenje. Podesive karakteristike omogućavaju da bicikl raste zajedno sa djetetom, nudeći trajnu vrijednost. Elegantan crni dizajn privlači mlade vozače, čineći ga ne samo alatom za učenje, već i elegantnim dodatkom za rane biciklističke avanture.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 12 |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | NO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-RH |
| Fork Suspension | NO |
| Bruto težina | 5 |
| Neto težina | 4.5 |
| Tip pedale | Bead Pedal |
| dužina (m) | 0.8 |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Naziv proizvoda | Kids Bike |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1pcs/CPS, naše pakovanje je karton, i možemo podržati prilagođeno pakovanje. |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 65X10X30 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 5.000 kg |

RASTE S VAMA: dječiji sportski balans bicikl sa mehanizmom za brzo otpuštanje. Veliki je raspon podešavanja visine sjedišta i upravljača. Ovo je najbolja opcija za mlade početnike koji uče voziti bicikl. Sjedište je 13"- 16.73" (33.5-42.5cm) podesivo. Upravljač je 21" - 23.23"(53,5cm - 59cm) podesiv. Možete stalno podešavati odgovarajući položaj prema visini vašeg djeteta. Odgovara djeci od 18 mjeseci do 5 godina


SIGURNOST JE PRIORITET: Ovi balans bicikli izrađeni od ugljičnog čelika protiv rđe. Gume od EVA pjene otporne na probijanje - nema potrebe za naduvavanjem, omogućavaju glatku vožnju, a PP kotač poboljšava stabilnost

Popularni tagovi: Black Balance Bike, Kina Black Balance Bike proizvođači, dobavljači, tvornica, Балалар баланс велосипед, Nema bicikla za ravnotežu papučice, Bilans toddlera Bicikl 2 godine
Par: Dječji balans bicikl
Sljedeći: Bicikl bez pedala
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



