Automobili za 5-godišnjake Automobili za 5-godišnjake
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 0 do 24 mjeseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEABO |
| Broj modela | PHXH-Audi TTRS |
| Ime proizvoda | Dječiji automobil Audi TTRS sa licencom |
| Boja | crvena, bijela, crna, žuta, plavo-siva, plava, roza, siva |
| Funkcija | Električni daljinski upravljač |
| Točkovi | 4 Wheels |
| Opis | Muzička ploča: USB utičnica, displej za napajanje |
| Baterija | 12V4.5AH |
| Veličina proizvoda | 102*60*44cm |
| Veličina kartona | 102*54*27cm / CBM:0,149 |
| GW & NW (KG) | 14,5 / 11,8 kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1*20HQ:96kom;1*40HQ:247kom |


Pokrenuti robusnim sistemom velike i male brzine od 12 V, ovi automobili nude dinamično kretanje naprijed i nazad, pružajući uzbudljivo, ali sigurno iskustvo vožnje prilagođeno vještinama vašeg 5-godišnjeg istraživača. Prednja i zadnja svjetla dodaju dašak realizma, poboljšavajući vidljivost i stvarajući impresivnu atmosferu u vožnji.


Doživite glatku i udobnu vožnju sa amortizerom na stražnjim kotačima, osiguravajući stabilnost na različitim terenima. Dodatak dvostrukih vrata dodaje dašak sofisticiranosti i omogućava lak ulazak i izlazak, podstičući osjećaj nezavisnosti kod mladih vozača.


Budite sigurni, naši automobili za 5-godišnjake imaju povoljne cijene zahvaljujući našoj posvećenosti direktnoj prodaji u fabrici. Kvalitet, sigurnost i pristupačnost su na čelu naše misije, osiguravajući da ovi električni automobili postanu dragi pratioci u rastućim avanturama vašeg djeteta.

Popularni tagovi: automobili za 5 godina auti za 5 godina, Kina auti za 5 godina auti za 5 godina proizvođači, dobavljači, fabrika, балалар өсөн экшн уйынсыҡтар, Dječji automobili sa baterom, Djeca električna motocikla tri kotača, Dječji električni igrački voz, Klizanje vozila za djecu, Nova obračunava djeca električni motocikl
Sljedeći: Childs električni automobil
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







