Childs električni automobil
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 0 do 24 mjeseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | PHXH-JC009105 |
| Ime proizvoda | Dječji električni autić |
| Opis | Upravlja se električnom pedalom i 2.4G daljinski |
| Funkcija | Sa BT, USB-om, zaslonom napajanja |
| Boja | crvena, crna, narandžasta, plava |
| Baterija | 12V10A/24V7A |
| Veličina proizvoda | 104*73*61 cm |
| Veličina kartona | 97*57*38 cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Pakovanje i dostava | |
| Luka | shanghai |


Pokrenut robusnim sistemom dvostrukog pogona od 12 V, ovaj električni automobil osigurava optimalne performanse, omogućavajući djeci da bez napora istražuju svoju okolinu. Opcije velike i male brzine, zajedno sa mogućnošću kretanja naprijed i nazad, zadovoljavaju različite nivoe vještina, osiguravajući sigurno i uzbudljivo putovanje malim vozačima.


Preuzmite komandu sa 2.4GR/C funkcionalnošću, koja nudi tri brzine podešavanja za prilagođenu i uzbudljivu vožnju. Amortizeri na četiri točka, zajedno sa izuzetno velikim amortizerima, garantuju glatko i udobno iskustvo, omogućavajući deci da se lako kreću po raznim terenima. Uključivanje poluge i ključnog mehanizma za pokretanje dodaje dašak realizma i uzbuđenja, podstičući osjećaj nezavisnosti kod mladih vozača. Upravljajte svjetlima bez napora pomoću prekidača za svjetlo, pružajući dodatni sloj interaktivnosti.


Budite sigurni, povoljna fabrička direktna prodajna cena čini ovaj dečiji električni automobil odličnim izborom za porodice koje traže kvalitet, sigurnost i pristupačnost. Dobrodošli u svijet beskrajnih avantura – raspitajte se sada i pružite svom djetetu vrhunsko iskustvo električne vožnje!
Popularni tagovi: dječji električni automobil, Kina proizvođači dječjih električnih automobila, dobavljači, tvornica, Električna dječja vožnja na automobilu ATV, Električna jahačka igračka, Dječja električna vozila, Vozila za motorijuna jahanja za djecu, RC automobili za djecu, Trojička električna djeca motocikla
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






