Vruća rasprodaja Novi model Djeca se voze na igrački s 3 kotača koji se može puniti
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | NEL-R1600GS |
| Ime proizvoda | mini motocikl |
| Tip | motor za automobile za bebe |
| Opis | Sa muzikom, mp3, usb utičnicom |
| Baterija | 6V7A |
| Motori | Dva motora |
| Boja | crvena, plava, žuta, bijela |
| Veličina | 97*51,6*68,1 cm |
| Pakovanje | 87*32*46cm/CBM:0.128 |
| G.W./N.W. | 12,8/10,5 kg |
| Dob | 3-8 godina |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1kom/ctn,530kom/1*40HQ |
| Luka | Tianjing |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |

Zakoračite u svijet uzbuđenja s našim novim modelom za djecu koji se voze na 3 kotača s mogućnošću punjenja u vrućoj prodaji – uzbudljivom fuzijom vrhunskih karakteristika i živopisnog dizajna, napravljenom da pruži mladim avanturistima neusporedivo iskustvo vožnje. Ova dinamična igračka nije samo vozilo; to je izraz zabave i stila, koji obećava bezbroj trenutaka radosti i istraživanja.

Pokrenuta dva moćna motora 380, ova igračka za vožnju opremljena je baterijom 6V7A*1, koja osigurava uzbudljive i pouzdane performanse vožnje koje odražavaju uzbuđenje otvorenog puta. Lagani čitač kartica dodaje dašak modernosti, postavljajući pozornicu za impresivno iskustvo igranja. Aktivirajte simulirani ključ da otključate svijet avanture, pružajući vašem djetetu osjećaj kontrole i uzbuđenja.


Osvetlite putovanje kroz igru uz LED osvetljenje obojeno u ambijent, stvarajući očaravajuću atmosferu koja osvaja mlade umove. Uključivanje USB porta i AUX priključka omogućava raznovrsne mogućnosti zabave, osiguravajući da vaše dijete može uživati u svojim omiljenim melodijama dok krstari sa stilom. Sami točkovi postaju spektakl sa integrisanim svetlima, stvarajući očaravajući displej koji dodaje dodatni sloj uzbuđenja u vožnju.

Dizajn karoserije na tri točka nije samo elegantan, već nudi i stabilnost bez premca, osiguravajući sigurnu i sigurnu vožnju za Vašeg mališana. Inovativni inženjering garantuje glatko putovanje, što ga čini savršenom igračkom za vožnju za mlade avanturiste.
Po konkurentnim cijenama i dostupnim za direktnu kupovinu iz tvornice, naš novi model dječje vožnje na 3 kotača s 3 kotača za djecu obećava nenadmašnu kombinaciju kvaliteta, sigurnosti i pristupačnosti. Ne propustite priliku da poboljšate vrijeme igre vašeg djeteta uz ovu živahnu i stabilnu igračku za vožnju - raspitajte se i naručite već danas!
Popularni tagovi: vruća prodaja novi model djeca se voze na igrački s 3 kotača punjivi, Kina vruća prodaja novi model djeca se voze na igrački s 3 kotača punjivi proizvođači, dobavljači, tvornica, балалар өсөн ағас уйынсыҡтар, Балалар Электр уйынсыҡ Автомобиль, Балалар педале мотоцикл, Ике «Машинала» атлауы, Дистанцион контроль электр автомобиль, балалар өсөн төҙөлөш блоктары
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








