Najnoviji novi model dječjeg električnog motocikla s 3 kotača
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | NEL-R1300GS |
| Ime proizvoda | Vozite se na igrački |
| Veličina kartona | 92*42*57 cm |
| G.W.&N.W | 15,56 kg/12,66 kg |
| Max loading | 20kg |
| Certifikat | EN62115, EN71 |
| Stil | Vozite se na igrački |
| Veličina proizvoda | 105*48*76 cm |
| Motor | 20W/390*2 |
| Odgovarajuće godine | 3-8 God |
| Boja | Bijela, crvena, zelena |
| Luka | shanghai |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |

Otkrijte oličenje stila i avanture s našim najnovijim novim modelom dječjeg električnog motocikla s 3 kotača – uzbudljivom vožnjom koja kombinira vrhunske karakteristike sa simuliranim dizajnom motocikla, stvarajući iskustvo koje nije samo način prijevoza, već izraz stila i sloboda za vaše mališane.

Pokrenut sa dva 390 motora, ovaj električni motocikl ima 6V7A*1 bateriju, osiguravajući snažne i pouzdane performanse vožnje koje odražavaju uzbuđenje na otvorenom putu. Digitalni čitač kartica dodaje savremenost, omogućavajući vašem djetetu da uživa u svojim omiljenim melodijama dok krstari sa stilom. Lampa za vodu, zajedno sa LED farovima, ne samo da dodaje futuristički štih, već i osigurava vidljivost, pretvarajući svaku vožnju u uzbudljivu avanturu.


Svestranost se susreće sa zabavom uz uključivanje USB interfejsa, olakšavajući lako povezivanje za muziku koju vaše dete preferira. Muzika za rano obrazovanje dodaje obrazovnu dimenziju, pretvarajući svaku vožnju u zabavno i zanimljivo iskustvo učenja. Ugrađeni amortizeri garantuju glatko i udobno putovanje, upijajući sve neravnine ili neravne površine za sigurnu i ugodnu vožnju, bez obzira na teren.

Sami točkovi postaju spektakl sa integrisanim svetlima, poboljšavajući ukupnu estetiku i pretvarajući svaku vožnju u zaslepljujući prikaz. Simulirani dizajn motocikla dodaje dašak ljepote i dominacije, osiguravajući da se ovaj električni motocikl ne samo kreće već daje hrabru izjavu.
Popularni tagovi: najnoviji novi model dječjeg električnog motocikla s 3 kotača, Kina najnoviji novi model dječjeg električnog motocikla s 3 kotača proizvođači, dobavljači, tvornica, Najbolja električna igračka za djecu, Dječji električni igrački voz, Dječja vožnja na bageru, Dječji sportski automobil, Električna igračka za djecu Automobili 12V motorni automobil, Vozilo pogona na četiri kotača
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








