Novi model na 3 kotača, električni
Uvod u proizvod
| Ključni atributi | |
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | NEL-R1200GS |
| Ime proizvoda | Vožnja automobilom/dječijim motociklom/dječijim motorom |
| Boja | Crvena, bijela, bijela |
| Baterija | 6V7AH, može izabrati 12v |
| Motor | 390*2 |
| Točkovi | Može izabrati točkove sa svetlom |
| Seat | Može izabrati kožno sedište |
| Veličina proizvoda | 105*48*76 cm |
| G.W.N.W | 15,56/12,66 kg |
| Funkcija | Rano obrazovanje |
| Opis | Pokretanje jednim dugmetom, LED svjetlo, USB |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Pakovanje: 1 kom/ctn GW: 15,56 kg NW: 16,26 kg 40 HQ : 308 kom |
| Luka | Tianjin luka ili kao vaš zahtjev |
| Supply Ability | 30000 komada/komada mjesečno |

Predstavljamo našu vrhunsku kreaciju - novi model 3 Wheel Electric - revoluciju u svijetu dječje mobilnosti. Ovaj elegantan i moderan električni tricikl nije samo način transporta; to je avantura koja čeka da se razvije, kombinujući sigurnost, inovaciju i zabavu u jednom uzbudljivom paketu.

Pokrenut sa dva 390 motora, ovaj električni na 3 kotača opremljen je baterijom 6V7A*1, osiguravajući snažne i pouzdane performanse vožnje. Uključivanje digitalnog čitača kartica otvara svijet mogućnosti, omogućavajući vašem djetetu da uživa u svojim omiljenim melodijama dok krstari sa stilom. Lampa za tekuću vodu sa LED farovima ne samo da dodaje futuristički štih, već i osigurava vidljivost, čineći svako putovanje sigurnim i zadivljujućim.


Svestranost zauzima središnje mjesto s novim električnim električnim kotačem na 3 kotača. USB interfejs omogućava lako povezivanje, osiguravajući da je omiljena muzika vašeg deteta uvek na dohvat ruke. Muzika za rano obrazovanje dodaje obrazovnu dimenziju, pretvarajući svaku vožnju u zabavno iskustvo učenja. Ugrađeni amortizeri garantuju glatko i udobno putovanje, upijajući sve neravnine ili neravne površine za sigurnu i ugodnu vožnju.

Sami točkovi postaju spektakl sa integrisanim svetlima, poboljšavajući ukupnu estetiku i dodajući dašak hirovitosti iskustvu vožnje. Gledajte kako točkovi oživljavaju jarkim svjetlima, pretvarajući svaku vožnju u zasljepljujući prikaz.

Po konkurentnoj cijeni i dostupan za direktnu kupovinu iz tvornice, novi model 3 Wheel Electric obećava nenadmašnu kombinaciju kvaliteta, sigurnosti i pristupačnosti. Ovaj tricikl nije samo vožnja; to je sredstvo za maštu vašeg djeteta, njeguje nezavisnost i stvara uspomene koje traju cijeli život. Ne propustite priliku da poboljšate vrijeme za igru vašeg djeteta - raspitajte se i naručite već danas!

Popularni tagovi: novi model 3 kotača električni, Kina novi model 3 kotača električni proizvođači, dobavljači, tvornica, сабый уйынсыҡтар, балалар өсөн уйынсыҡтарҙы сорттарға бүлергә, балалар өсөн уйынсыҡ машиналар ., балалар өсөн белемле уйынсыҡтар, оя ҡороусы уйынсыҡтар сабыйҙар өсөн, балалар өсөн өй эсендәге уйынсыҡтар
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






