Dječji policijski automobil Power Wheel
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | Baterija |
| Ostali atributi | |
| Age Range | 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Auto |
| Stil | Ride On Toy |
| Rod | Unisex |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | PHXH-JC002 |
| Ime proizvoda | dječiji električni policijski auto |
| Funkcija | Električno upravljano pedalom i 2.4G četverosmjernim daljinskim upravljanjem |
| Boja | crna, bijela, crvena |
| Dva motora | 12V/4.5A |
| veličina proizvoda | 110*68*52 cm |
| Veličina kartona | 110*58*37cm/CBM:0,236 |
| G.W./N.W. | 24/20kg |
| Certifikat | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


Opremljen daljinskim upravljačem i mogućnošću samovožnje, ovaj automobil za bebe nudi raznovrsno iskustvo igre. Roditelji mogu preuzeti volan pomoću daljinskog upravljača, osiguravajući sigurnu i nadgledanu vožnju, dok djeca mogu preuzeti kontrolu upravljanja samostalnom vožnjom, podstičući osjećaj nezavisnosti i avanture.


Uključivanje dvostrukih vrata dodaje dašak realizma automobilu, stvarajući impresivno iskustvo vožnje za vašeg mališana. Amortizeri na četiri točka dodatno poboljšavaju vožnju, osiguravajući glatko i udobno putovanje na različitim terenima. Sigurnost i udobnost su najvažniji, što ovaj automobil na daljinsko upravljanje čini pouzdanim izborom za roditelje koji traže sigurnu i ugodnu opciju za igru.


Po konkurentnim cijenama i dostupnim putem tvorničke direktne prodaje, naš auto za bebe na daljinsko upravljanje nudi pristupačnost bez kompromisa u pogledu kvaliteta. Povoljna cijena čini ga privlačnom opcijom za roditelje koji traže moderno opremljen automobil na daljinsko upravljanje za svoje mališane.

Popularni tagovi: Električni kotač dječji policijski automobil, Kina pogonski kotač dječji policijski automobil proizvođači, dobavljači, tvornica, Električni automobili za djecu, Električni automobil na četiri točka, Automobili za igračke električne energije, Harley Style Kids motocikl, Djeca izvan ceste ATV, балалар өсөн тултырылған хайуандар
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







