Kiddie Scooter
Uvod u proizvod
| Starost | 3 - 6 godina, 8-12 godina, 2-12, 3-15 |
| Materijal kotača | PU |
| Materijal tijela | Aluminijum, Najlon, PP |
| Sklopivi | Da |
| Sjedalo uključeno | Da, NE |
| Wheel Number | Tri |
| Visina podesiva | Da |
| Max Speed | <3,6 km/h |
| svjetlo uključeno | NE, da |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-921 |
| Naziv proizvoda | dječiji skuter |
| Okvir | Svi aluminijski stupovi +ABS plastika+PU kotači |
| Veličina | 69*56*52 cm |
| Kočnice | Nožna kočnica |
| Boja | crvena, plava, roza, grafiti |
| Prednja guma | 120*35mm |
| Zadnja guma | 80*24mm |
| Tip gume | PU laki točkovi |
| Pakovanje | 1 komad/kutija u boji, 6 komada/karton |
| Veličina kartona | Veličina kartona |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Kartonsko pakovanje se može prilagoditi prema zahtjevima kupca |
| Port | Luka Tianjin, luka Qingdao |
| Supply Ability | 50000 kutija/kutija po danu |
Zabava i zanimljiva: Sa šarenim LED točkovima i muzičkom funkcijom, ovaj dječji skuter zabavlja mališane dok promoviše aktivnu igru.
Dvostruke opcije vožnje: Opremljen udobnim sjedištem, ovaj skuter omogućava djeci da sjede ili stoje dok voze, zadovoljavajući različite preferencije u vožnji.
Popularni tagovi: dječji skuter, Kina proizvođači dječjih skutera, dobavljači, tvornica, гипоаллергенный йорт хайуандары менән тәьмин итеү, карта уйындары балалар өсөн, ныҡлы йорт хайуандары менән тәьмин итеү, балаларҙың тыуған көнө шәмдәр, балалар өсөн купальник, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта йөрөү аяҡ кейеме
Sljedeći: Dječji skuter sa sjedištem
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






