Igračke Sklopivi skuter
Uvod u proizvod
| Ostali atributi | |
| Starost | 3 - 6 godina, 8-12 godina, 2-12, 3-15 |
| Materijal kotača | PU |
| Materijal tijela | Aluminijum, Najlon, PP |
| Sklopivi | Da |
| Sjedalo uključeno | Da, NE |
| Wheel Number | Tri |
| Visina podesiva | Da |
| Max Speed | <3,6 km/h |
| svjetlo uključeno | NE, da |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-922 |
| Naziv proizvoda | dječiji skuter |
| Okvir | Svi aluminijski stupovi +ABS plastika+PU kotači |
| Veličina | 69*56*52 cm |
| Kočnice | Nožna kočnica |
| Boja | crvena, plava, roza, grafiti |
| Prednja guma | 120*35mm |
| Zadnja guma | 80*24mm |
| Tip gume | PU laki točkovi |
| Pakovanje | 1 komad/kutija u boji, 6 komada/karton |
| Veličina kartona | Veličina kartona |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Kartonsko pakovanje se može prilagoditi prema zahtjevima kupca |
| Luka | Luka Tianjin, luka Qingdao |
| Supply Ability | 50000 kutija/kutija po danu |
DJEČJI SKUTER - 2-IN-1 DIZAJN: Naš svestrani skuter ima opciju za stajanje i za sjedenje, zahvaljujući integriranom sjedalu na preklapanje. 3-Dizajn točkova osigurava vrhunsku stabilnost, opremljen izdržljivim, super glatkim klizećim točkovima koji svijetle dok se kotrljaju!
SJEDITE ILI STOJITE SKUTER: Dizajniran s tehnologijom lean-to-steer, vaše dijete se može lako okrenuti naginjući se, što pomaže u poboljšanju ravnoteže. Mogu izabrati da se voze stojeći ili sedeći, sa sedištem koje se lako skida za one koji više vole da se kreću bez njega.
Popularni tagovi: igračke sklopivi skuter, Kina igračke sklopivi skuter proizvođači, dobavljači, tvornica, 3 u 1 dječji skuter, Bicikl za balans bebe, Dječji višenamjenski skuter, Dječji skuter, Klizanje Twist za balansiranje automobila na četiri kotača, Tri u jednom skuteru za djecu
Sljedeći: Kiddie Scooter
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








