Kolica za kućne ljubimce na 4 kotača
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Aplikacija | Male životinje |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Anhui, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC100 |
| Putovanje i eksterni tip | Kolica za kućne ljubimce |
| Ime proizvoda | kolica za kućne ljubimce |
| Ključna riječ | kolica za pse luksuzna 4 kotača pet |
| Materijal | 600D Oxford tkanina |
| rasklapanje Veličina | 640*500*980 mm |
| Veličina pakovanja | 42,8*20*73,5 cm |
| Veličina točkova | 5,5 inča*4 |
| N.W/G.W | 5,5/6,1 kg |
| Max loading | 15kg |
| MOQ | 20kom |
| Boja | Prilagođena boja |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Jedinica: 1pc/ctn MOQ: 20 kom Kapacitet utovara: 980kom/40HQ |
| Luka | ŠANGAJ, NINGBO |
| Supply Ability | 100000 komada/komada mjesečno |


Dimenzija 640*500*980 mm kada su proširena, naša kolica za kućne ljubimce nude dovoljno prostora za vašeg ljubimca da se opusti i uživa u okruženju. Veličina kokpita, prostranih 550*350*500 mm, pruža udoban utočište za vašeg ljubimca dok im omogućava da posmatraju svijet iz sigurnosti svog mobilnog utočišta. Što se tiče prenosivosti, kolica se lako sklapaju do veličine pakovanja od 428*200*735 mm, što ih čini lakim za skladištenje ili transport.


Sigurnost je najvažnija, a naša kolica za kućne ljubimce na 4 kotača dizajnirana su s tim na umu. Uz maksimalnu nosivost od 15 kg, može primiti razne male i srednje kućne ljubimce, osiguravajući da vam se mogu udobno pridružiti na vašim izletima. Čvrsta konstrukcija i bezbedno zatvaranje koje obezbeđuje plastična mreža osiguravaju sigurnost vašeg ljubimca dok im omogućavaju da uživaju u pejzažu.


Investirajte u dobrobit vašeg ljubimca uz naša kolica za kućne ljubimce na 4 kotača – gdje se stil, funkcionalnost i pristupačnost neprimjetno spajaju. Vaš ljubimac zaslužuje najbolje, a mi im pružamo mobilno utočište za istraživanje svijeta uz vas.
Popularni tagovi: Kolica za kućne ljubimce na 4 kotača, Kina proizvođači kolica za kućne ljubimce na 4 kotača, dobavljači, tvornica, ныҡлы йорт хайуандары менән тәьмин итеү, экологик яҡтан таҙа йорт хайуандары менән тәьмин итеү, гипоаллергенный йорт хайуандары менән тәьмин итеү, токсик булмаған йорт хайуандары менән тәьмин итеү, ҡайтанан эшкәртелгән йорт хайуандары менән тәьмин итеү, хәүефһеҙ йорт хайуандары менән тәьмин итеү
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







