Prozračni mrežasti krevet za kućne ljubimce koji se može ukloniti za kampiranje
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Aplikacija | Male životinje |
| Oblik | Kvadrat |
| Uzorak | DOT |
| Ostali atributi | |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Mjesto porijekla | Anhui |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PB100 |
| Feature | Održiv |
| Vrsta stavke | Namještaj za kućne ljubimce |
| Closure Type | Horizontal Sliding |
| Materijal | Čelična cijev +tekstilen |
| Maksimalno opterećenje | 30kg |
| MOQ | 10 kom |
| Veličina | 104*82*33cm |
| Veličina pakovanja | 905*410*560cm |
| G.W. | 3,9 kg |
| Broj modela | PB100 |
| Boja | Crna |
| Upotreba | Kućni ljubimci odmaraju spavanje |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logotip |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | kartonska kutija |
| Luka | Šangaj, ningbo |
| Supply Ability | 100000 komada/komada mjesečno |


Izvanredna karakteristika kreveta za kućne ljubimce leži u praktičnom dizajnu – prozračna mrežasta tkanina koja osigurava optimalnu ventilaciju, održavajući vašeg ljubimca hladnim i udobnim tokom odmora i spavanja. Uzdignuta struktura ne samo da potiče cirkulaciju zraka već i pomaže u sprječavanju nelagode uzrokovane kontaktom s hladnim ili vrućim površinama, što ga čini idealnim za kampiranje ili avanture na otvorenom.


Ono što izdvaja naš krevet za kućne ljubimce nije samo njegov vrhunski dizajn već i pristupačnost. Dostupan po povoljnoj cijeni, ovaj proizvod je dokaz naše posvećenosti pružanju kvalitetnog pribora za kućne ljubimce po konkurentnim cijenama. Kao dokaz naše posvećenosti, nudimo fabričku direktnu prodaju, upite dobrodošlice i narudžbe ljubitelja kućnih ljubimaca koji traže najbolje za svoje krznene prijatelje.

Popularni tagovi: prozračna mreža uklonjivi krevet za kućne ljubimce za kampiranje, Kina prozračna mreža koja se može ukloniti za kampiranje, proizvođači, dobavljači, tvornica, ныҡлы йорт хайуандары менән тәьмин итеү, экологик яҡтан таҙа йорт хайуандары менән тәьмин итеү, гипоаллергенный йорт хайуандары менән тәьмин итеү, токсик булмаған йорт хайуандары менән тәьмин итеү, хәүефһеҙ йорт хайуандары менән тәьмин итеү, тотороҡло йорт хайуандары менән тәьмин итеү
Sljedeći: ne
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







