
Električni pokretni skuteri za odrasle
600W C18 Hot Sale Factory Veleprodaja Visokokvalitetni električni tricikli za odrasle električni skuteri na tri kotača
Uvod u proizvod
| Snaga | 501 - 800W |
| voltaža | 60V |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Maksimalna brzina | 50-70Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 5-7h |
| Ocjena sposobnosti | 20-25 stepen |
| Driving Mileage | 70-90km |
| Upotreba za | Putnik |
| Tip tijela | Otvori |
| Broj modela | XL-C11 |
| Veličina gume | 300-10 točak sa vakumskim gvožđem sa poklopcem glavčine |
| Kapacitet nosivosti | 100-200kg |
| Tip vožnje | Električni |
| Brand Name | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co.,LTD |
| Mjesto porijekla | Šandong, Kina |
| Ime proizvoda | Električni tricikl |
| voltaža | 48V/60V 20A/32A |
| Upotreba | Prijevoz putnika |
| Kočnice | Prednja kočnica Zadnja dupla kočnica |
| Boja | Prilagođena boja |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logotip |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Max loading | 200 KGS |
| Kontroler | 12 Tube |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Opciono pakovanje, kartonska kutija ili željezni stalak |
| Supply Ability | 5000 komada/komada mjesečno |


Srce ovih skutera leži u njihovoj super dugotrajnoj bateriji, koja osigurava da vaše putovanje ne bude samo uzbudljivo već i dugotrajno. Sa maksimalnom projektovanom brzinom manjom ili jednakom 30KM/H i impresivnom kontinuiranom kilometražom većom od ili jednakom 30KM, možete sa lakoćom pouzdano navigirati gradskim ulicama ili prigradskim pejzažima, stižući na odredište bez brige o čestom punjenju.


Dodavajući vašoj vožnji dašak sofisticiranosti, naši skuteri se mogu pohvaliti ekološki prihvatljivom bojom, što odražava našu posvećenost održivosti i ekološki osviještenom dizajnu. Osim njihove estetske privlačnosti, ovi skuteri imaju konkurentne cijene, što ih čini atraktivnom opcijom za one koji cijene i kvalitetu i pristupačnost.

Popularni tagovi: električni pokretni skuteri za odrasle, Kina električni skuteri za mobilnost za odrasle proizvođači, dobavljači, tvornica, Električni tricikli za starije osobe, күңелле трицикл, мәктәпкәсә трицикл, Senior E Trikes, балалар өсөн өс тәгәрмәсле транспорт сараһы, Трицикл
Sljedeći: Skuter za starije osobe
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
