
Električni kotač za trike za odrasle
Predstavljamo naš inovativni električni kotač za trike za odrasle, revolucionarnu kombinaciju snage, funkcionalnosti i udobnosti dizajniranu da redefinira vaše iskustvo vožnje. Omogućen robusnim motorom od 500 W, ovaj točak tricikla osigurava dinamično i efikasno putovanje, posebno zadovoljavajući potrebe...
Uvod u proizvod
| Snaga | 501 - 800W |
| voltaža | 48V |
| Broj modela | XL-M6 |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 7-9h |
| Ocjena sposobnosti | Veći ili jednak 25 stepeni |
| Driving Mileage | 50-70km |
| Upotreba za | Putnik |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | Eec |
| Putnici | 3 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 14" |
| Curb Weight | Manje ili jednako 100 kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300kg |
| Tip vožnje | Električni |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Veličina | 158CM x 73CM x 103CM |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri kotača |
| Boja | Dostupna boja |
| Baterija | Olovna kiselina |
| Kočnice | Bubanj kočnica 2 |
| Motor | 48V 600W |
| Brzina | 20~45km/h |
| Materijal | Steel Iron |
| Max loading | 300 kg |
| Domet | 60-80km |
| Kontroler | 12 Tube |
| Detalji o pakovanju | Prvo zamotajte proizvod filmom sa mjehurićima zraka. Drugo, stavite proizvod u karton. Na kraju, popravite kutiju pomoću trake za pakovanje. Također možemo pružiti CKD paket na osnovu pune količine narudžbe kontejnera ako klijenti mogu sami sastaviti proizvode. |
| Supply Ability | 3000 jedinica/jedinica sedmično |


Napravljen za izdržljivost i performanse, točak tricikla ima izdržljive gume bez zračnica, koje pružaju glatku vožnju otpornu na probijanje za povećanu pouzdanost na različitim terenima. Uključivanje funkcije protiv krađe dodaje dodatni sloj sigurnosti, štiteći vašu investiciju i pružajući bezbrižnost u užurbanom urbanom okruženju.


S lakoćom se krećete kroz promjenjive vremenske uvjete, zahvaljujući vodootpornoj ručki za okretanje. Ekološki prihvatljiva boja ne samo da dodaje dašak stila, već i odražava našu posvećenost održivom i ekološki osviještenom dizajnu.


Po konkurentnoj cijeni, naš električni kotač za trike za odrasle nudi izuzetnu vrijednost bez kompromisa u pogledu kvalitete. Iskoristite direktnu prodaju u tvornici, gdje se možete raspitati i naručiti ovaj vrhunski kotač tricikla po povoljnoj cijeni. Revolucionirajte svoje svakodnevno putovanje na posao i rekreativne vožnje – raspitajte se sada i krenite u novu eru mobilnosti električnih tricikla.
Popularni tagovi: električni kotač tricikla za odrasle, Kina električni trike kotač za odrasle proizvođače, dobavljače, tvornicu, бәпес уйынсыҡтары, электр велосипед өсөн тәгәрмәс, тотороҡло йорт хайуандары менән тәьмин итеү, Уйынсыҡтарҙа электр атлауы, велосипедта йөрөү өсөн балалар өсөн велосипед, балалар өсөн шахмат
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
