
Electric Trike
Zakoračite u budućnost gradskog putovanja s našim električnim triciklom, pomno izrađenim čudom inženjeringa koje spaja snagu, inovaciju i praktičnost. U srži ovog najsavremenijeg tricikla je snažan magnetni motor od 500 W 25-, Zhengxuanbo motor, koji pruža dinamičnu i efikasnu vožnju...
Uvod u proizvod
| Snaga | 501 - 800W |
| voltaža | 60V |
| Broj modela | XL-X1CP |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 7-9h |
| Ocjena sposobnosti | 20-25 stepen |
| Driving Mileage | 50-70km |
| Upotreba za | Putnik |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | Eec |
| Putnici | 3 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 8-inch Dongyue guma gvozdena glavčina točka |
| Curb Weight | 100-200kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300kg |
| Tip vožnje | Električni |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Veličina | 1630 mm x 750 mm x 1670 mm |
| Snaga | 501 - 800W |
| Boja | Prilagođena boja |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri kotača |
| Baterija | Olovna kiselina |
| Motor | Bez četkica |
| Light | Led-lampa |
| Kočnice | Prednja kočnica Zadnja dupla kočnica |
| maksimalna brzina (km/h) | 35-45km/h |
| Curb Weight | 100-200kg |
| voltaža | 60V 72v |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | KARTON |
| Luka | Tianjin ili Qingdao luka |
| Supply Ability | 3000 jedinica/jedinica sedmično |


Krećite se precizno i pouzdano, zahvaljujući Jusong maloj osovini za spajanje s pet rupa, koja osigurava glatko i pouzdano rukovanje. Tricikl nudi fleksibilnost sa opcionom baterijom 48/60, upotpunjenom 48V-60V univerzalnim 12-tubenim inteligentnim kontrolerom za optimalne performanse. Birajte između niza inteligentnih punjača promjenjive frekvencije koji odgovaraju vašim specifičnim potrebama, s dostupnim opcijama poput 48V60/20/32AH.


Dizajniran za udobnost i praktičnost, tricikl ima prednju hidrauličnu aluminijsku viljušku motocikla, koja osigurava udobnu i kontroliranu vožnju. Sistem protiv krađe sa dvostrukim daljinskim pokretanjem sa jednim dugmetom dodaje dodatni nivo sigurnosti, sa lakoćom čuvajući vašu investiciju.


S elektroforetskom bojom i plastičnim stražnjim okvirom, naš električni tricikl ne samo da odiše stilom, već obećava izdržljivost i otpornost. Sklopivo sjedalo za bebu daje porodični dodir, omogućavajući vam da udobno podijelite vožnju sa svojim mališanom.

Popularni tagovi: električni trike, Kina električni trike proizvođači, dobavljači, tvornica, E trikes za starije osobe, Električni tricikli za starije osobe, күңелле трицикл, Senior E Trikes, бәләкәй трицикл, Трицикл
Sljedeći: Električni tricikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
