14 Inch Kids Cycle
Odlikuje ga lagani dizajn, podesiva visina i izdržljivi materijali, osiguravajući udobnu, prilagodljivu i dugotrajnu vožnju. Žive boje i dizajn bicikla imaju za cilj da inspirišu kreativnost i samoizražavanje kod dece, promovišući motorički razvoj, nezavisnost i društvenu interakciju kroz zajednička iskustva vožnje.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | 7/14 brzina jedna brzina |
| Wheel Size | 12"/14"/16"/18" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Čelik |
| Training Wheels | Da |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-XRK |
| Fork Suspension | NO |
| Bruto težina | 10kg |
| Neto težina | 9kg |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 1 |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl/dječiji bicikl/dječiji bicikl |
| Boja | Crvena/plava/bijela/crna/žuta |
| Kočnice | Disk kočnica/V-kočnica/kočnica sa sajlom |
| Okvir | ugljenični čelik/legura aluminijuma |
| Veličina | 12"/14"/16"/18" bicikl |
| Tire | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Brzina | 7/21/24/27-brzina jedna brzina |
| Certifikat | CE certifikat |
| Ključne riječi | dječji bicikl/dječiji bicikl/dječiji bicikl |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | PE pjena, plastična vrećica, a zatim valovita crtana ambalaža dobro za svaki komad mtb dječji bicikl disk kočnica 20 18 inča dječji bicikl mtb za 10 do 15 godina stari dječji bicikl uvozi bicikle iz kineskog ciklusa |
| Luka | Tianjin, mtb dječji bicikl disk kočnica 20 18 inča dječji bicikl mtb za 10 do 15 godina dječji bicikl uvoz bicikla iz Kine |
| Supply Ability | 20000 komada/komada mjesečno |


【Šire gume s jastučićem】Šire gume čine njihovu površinu za slijetanje većom, a upravljanje je lakše. Čak i ako je brzina vrlo velika, dječji bicikl nije lako skliznuti, pa je sigurnost djeteta sigurnija!


【Sigurno kočenje】 Pravovremeno kočenje bicikla čini vožnju vašeg djeteta sigurnijim, a porodicu opuštenijom.

Popularni tagovi: 14-inčni dječji ciklus, Kina 14-inčni dječji bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта шорты, балалар өсөн неон кейеме’ велосипед, ике тәгәрмәсле балалар өсөн крыло, балалар велосипедына керпек, мәктәпкәсә йәштәге велосипед, балалар велосипед
Sljedeći: Dječji 14-inčni bicikl za dječake
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti



