Povoljni dječji bicikli
Pristupačni dječji bicikli istaknuti su po svom laganom dizajnu, podesivoj visini, izdržljivosti i podršci motornom razvoju i neovisnosti. Odgovaraju različitim veličinama sa čeličnim okvirima, felgama od aluminijumske legure i točkovima za treniranje, pogodne za decu do 120 kg. Ovi bicikli imaju za cilj poboljšati koordinaciju, snagu mišića i društvene vještine, uz direktnu fabričku prodaju koja osigurava pristupačnost, kvalitetu i postprodajnu uslugu.
Uvod u proizvod
| Materijal viljuške | Čelik |
| Gears | Single Speed |
| Wheel Size | 18" 20"22" |
| Materijal okvira | Čelik |
| Kočioni sistem | Brake Line |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Training Wheels | Da |
| Vrsta okvira | Potpuno otporan na udarce okvir |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XAM-MBTHM |
| Fork Suspension | Da |
| Bruto težina | 9.5KGS |
| Neto težina | 8.5KGS |
| Tip pedale | Obična pedala |
| dužina (m) | 0.95-1.15m |
| Kapacitet opterećenja | 120kg |
| Naziv proizvoda | dječji bicikl |
| Veličina | 18" 20"22" |
| Rim | Obruč od aluminijumske legure |
| Fork | Steel Fork |
| Kočnice | ručna kočnica |
| Saddle | Soft Leather |
| Vrsta kotača | Zračni točkovi od 18 20 22 inča |
| Veličina kotača | 18 20x2.125/2.4 |
| Načini isporuke | More |
| Prednost | Direktna fabrika |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 1 komad/karton s engleskim ili zatražite jezični priručnik Sa smeđom kutijom od 5 slojeva ili kutijom u boji |
| Luka | Tianjin ili Qingdao |
| Supply Ability | 10000 komada/komada mjesečno |


SAVRŠENO PRILAGOĐANJE: Bicikl koji bolje pristaje vodi bržem učenju, povećanom samopouzdanju i zabavi. Sa težinom od 23,25 lbs, ovaj lagani, ergonomski bicikl je lak za manevrisanje za djecu.


OPTIMIZOVANO PEDALJANJE: Sa omjerom pojačanja od 3,5, svaki zamah pedale će dodati brzinu ("pojačanje") s pravom količinom energije ("omjer") za njihovo pokretanje, što rezultira lakšim startovima i boljom ravnotežom.

Popularni tagovi: pristupačni dječji bicikli, Kina pristupačni proizvođači dječjih bicikala, dobavljači, tvornica, Bicikli za tinejdžere, Bicikli za 9 godina, Dječji bicikl sa kotačima za treniranje, Dječji legure od legura sa magnezijumom sa kotačima za obuku, Dječji bicikl sa visoko ugljičnim čeličnim okvirom, Mladi bicikl sa legurom okvira i podrškom za učenje
Sljedeći: Šareni dječji bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




